رضا مریدی اصل از برگزاری دومین جشنواره رسانه ای ابوذر در لرستان خبر داد و گفت: این جشنواره در 2 محور اصلی اقتصاد مقاومتی و حمایت از کالای ایرانی و همچنین دستاوردهای 40 ساله انقلاب اسلامی در تمام زمینه‌ها برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری موج از لرستان، رئیس سازمان بسیج رسانه استان با اعلام این خبر، افزود: دومین جشنواره رسانه ای ابوذر در لرستان با نگاه به دستاوردهای 40 ساله انقلاب اسلامی و در 2 محور اصلی اقتصاد مقاومتی و حمایت از کالای ایرانی در خرم‌آباد برگزار می‌شود.

رضا مریدی اصل هدف از برگزاری این جشنواره را خنثی کردن توطئه‌های رسانه‌ای دشمنان انقلاب اسلامی عنوان و تصریح کرد: اصحاب رسانه استان لرستان در هر طیف و با هر سلیقه می‌توانند آثار تولیدی خود را در قالب‌های خبر، یادداشت و مقاله، گزارش، عکس، مستند«فیلم و کلیپ»، مصاحبه و انیمیشن به دبیرخانه جشنواره رسانه‌ای ابوذر ارسال نمایند.

آثار ارسالی باید از ابتدای سال جاری تا 14 آذر ماه 97 تولید شده باشند

رئیس سازمان بسیج رسانه سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان، تاکید کرد: کلیه آثار رسانه‌ای که از ابتدای سال جاری تا مورخ 14 آذر ماه 97 تولید شده‌ در جشنواره مورد داوری قرار می‌گیرند، لذا اصحاب رسانه می‌توانند جهت شرکت در دومین جشنواره رسانه‌ای ابوذر، 2 اثر تولیدی در هر یک از قالب‌های خبری را به دبیرخانه ارسال کنند.

مریدی‌اصل در خصوص بخش عکس جشنواره رسانه‌ای ابوذر نیز تصریح کرد: عکاسان خبری لرستان می‌توانند مجموعه عکس‌های خود را «10 قطعه عکس برای هر بخش» بدون استفاده از افکت‌های تصویری به دبیرخانه ارسال کنند.

وی یادآور شد: آثار تولیدی شرکت‌کنندگان بایستی در یکی از رسانه‌های مکتوب، مجازی، دیداری، شنیداری دارای مجوز و یا رسانه ملی منتشر شده باشند.

رئیس سازمان بسیج رسانه لرستان تاکید کرد: آثار از نظر مالکیت معنوی توسط دبیرخانه جشنواره مورد بررسی قرار می‌گیرد و مسئولیت هرگونه دعوی حقوقی بر عهده ارسال‌کننده اثر است.

مریدی‌اصل با بیان اینکه آثار مکتوب به‌صورت pdf و یا تصویر واضح تمام صفحه ارسال شوند، گفت: فعالان خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری نیز می‌توانند لینک آثار خود را به دبیرخانه ارسال کنند.

علاقه‌مندان به شرکت در بخش مسابقه به آدرس اعلامی مراجعه کنند

وی ادامه داد: علاقه‌مندان به شرکت در جشنواره رسانه‌ای ابوذر می‌توانند جهت اطلاع دقیق از شرایط ارسال آثار به کانال تلگرامی دبیرخانه جشنواره به آدرس j_aboozarlorestan@ مراجعه کنند.

جشنواره ابوذر

آثار منتخب در بخش استانی، به جشنواره کشوری ابوذر معرفی می‌شوند

رئیس سازمان بسیج رسانه سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان در پایان با بیان اینکه داوران انتخابی از طیف‌ها و حوزه‌های مختلف خبری انتخاب شده‌اند، اظهار داشت: داوران پس از بررسی در هر بخش یک اثر را انتخاب خواهند کرد، ضمن اینکه آثار منتخب نیز به جشنواره کشوری ابوذر راه خواهند یافت.