وحید رشیدی، گفت: شرایط اقتصادی موجود یک مانع اما، تاثیری بر روند اجرای پروژه‌های شهرداری خرم‌آباد نداشته است.

به گزارش خبرگزاری موج از لرستان، وحید رشیدی شهردار خرم‌آباد در بازدید از  پل در حال احداث خرم رود، ضمن تاکید بر شتاب در تکمیل پروژه‌های شهری مرکز استان، گفت: این پل که پائین‌تر از پل انقلاب در حال احداث است تاکنون 60 درصد پیشرفت فیزیکی داشته که امیدوارم بتوانیم طبق برنامه زمانبندی که با همکاری مشاور، پیمانکار و عوامل اجرایی تهیه شده است، پروژه را تکمیل و به بهره برداری برسانیم.

شهردار خرم‌آباد افزود: شرایط اقتصادی موجود موانعی بر سر راه پروژه‌های عمرانی شهرداری هستند اما در تلاش هستیم تا با مدیریت صحیح، از این چالش عبور کنیم. 

تکمیل پروژه‌های شهرداری خرم‌آباد در دستور کار است

وی، تصریح کرد: از آغاز فعالیت بنده به عنوان خادم مردم در شهرداری خرم‌آباد، تمامی پروژه‌های فعال و نیمه راکد شهرداری در حال تکمیل است  و برخی از پروژه های عمده چون پایانه برون استانی، بوستان کاسیت و چند بوستان دیگر به بهره برداری رسیده اند.

قیمت مصالح ساختمانی در مقایسه با مدت مشابه سال قبل افزایش داشته است

رشیدی، تاکید کرد: در چند ماهه اخیر برخی مشکلات اقتصادی چون کمبود یا گرانی مصالح و مشکلات مالی ناشی از افزایش قیمت‌ها، شرایط را با مدت مشابه سال قبل متفاوت کرده است، لذا برنامه ما این است تا با مدیریت شرایط کنونی، پروژه‌ها را به اتمام برسانیم و در آینده نزدیک شهروندان خرم‌آبادی از خدمات آن بهره‌مند شوند.