رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان از عدم تبدیل نانوایی یارانه ای به آزاد پز خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، خلیل قاسمی در نوزدهمین جلسه کمیسیون نظارت بر اصناف استان گفت : با توجه به اینکه نانوایی های یارانه ای  از آرد یارانه ای استفاده می کنند دیگر امکان تبدیل به نانوایی آزاد پز را ندارند.

قاسمی در خصوص فروشگاه های لبنیات سنتی بیان کرد: با همکاری بهداشت و درمان دستورالعملی تنظیم شده که در این کمیسیون در خصوص متراژ و ضوابط فروشگاه، نظر خواهی شد که نتیجه این موضوع بزودی به اطلاع متقاضیان فعالیت در این رسته صنفی می رسد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان عنوان کرد: روسای اتحادیه های صنفی برای رعایت قانون و حق و حقوق خود شهروندان، با واحدهای صنفی فاقد پروانه کسب برخورد کنند.

قاسمی تصریح کرد : یکنواختی قیمت در اقصی  داشته باشند.نقاط سطح شهر یکی از اصول مهمی است که روسای اتحادیه ها باید به آن توجه کافی

وی افزود: اگر در ورودی کالا از مرز دریایی به استان مشکلاتی وجود داشته باشد، جهت حل این مشکلات اقدام و  با نهاد های زیربط هماهنگی لازم را خواهیم کرد.

وی در پایان اظهار داشت: در این شرایط اقتصادی در کنار مردم باشیم و دست به دست هم دهیم تا مشکلات را مرتفع نماییم چون همگی یک هدف مشخص را دنبال می کنیم.