نماینده ولی فقیه در کردستان اظهارکرد: امروز خداوند قدرت، اقتدار و بزرگی به ایران عنایت کرده است وحدت بین مردم و مسئولان و مذاهب مختلف کشور به ویژه کردستان روز به روز بر این اقتتدار را افزایش می دهد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان؛ آیت الله سید محمد حسینی شاهرودی گفت:امروز خداوند قدرت، اقتدار و بزرگی به ایران عنایت کرده است.

نماینده ولی فقیه درکردستان روز یکشنبه در آیین معارفه فرمانده انتظامی کردستان اظهار داشت: جبهه استکبار به مرور زمان ضعیفتر می شود و مظاهر قدرت آن، از جمله زر، زور و تزویر کمتر می شود. 

وی با بیان اینکه نعمت امنیت، نعمت بزرگی است اضافه کرد: خداوند از نعمت امنیت در قرآن یاد می کند و آن را عنایت خدا به مسلمانان می داند و بر قدردانی از این نعمت تاکید دارد.

وی با اشاره به اینکه باید قدر کسانی که جان خود را برای تامین امنیت در جامعه در دست گرفتند را بدانیم افزود: سربازان امنیت کشور، خون خود را نثار یکپارچگی و تمامیت ارضی کشور می کنند تا دشمنان نتوانند نگاهی کج به کشور داشته باشند.

نماینده ولی فقیه در کردستان یادآور شد: امروز خداوند قدرت، اقتدار و بزرگی به ایران عنایت کرده است وحدت بین مردم و مسئولان و مذاهب مختلف کشور به ویژه کردستان روز به روز بر این اقتتدار را افزایش می دهد.

وی تاکید کرد: بسیج، سپاه، ارتش و نیروهای انتظامی کشور ید واحدی هستند که یک جسم را برای دافع از کیان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تشکیل می دهند.