مسؤول نمایندگی ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: آنچه انقلاب اسلامی را 40 ساله کرده، پیوند امت با ولایت و فرمانبری مطلق امت از ولایت است.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، حجت‌الاسلام عبدالله حاج صادقی در مراسم معارفه آیت‌الله رسول فلاحتی به عنوان استاد شجره طیبه صالحین بسیج گیلان با اشاره به وقایع صدر اسلام اظهار کرد: امروز دشمن به این جمع‌بندی رسیده در صدر اسلام یهود و مشرکان هر قدر حمله کردند نتوانستند اسلام را از بین ببرند و باید اسلام را به وسیله مسلمانان از بین ببرند.

وی، انقلاب اسلامی را تولد جدید اسلام ناب عنوان کرد و افزود: امروز تلقی جبهه استکبار این است که به غیر از استفاده از انقلابیون نمی‌تواند انقلاب اسلامی را از بین ببرد یا بی‌خاصیت کند.

مسؤول نمایندگی ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه جنگ صفین ۱۶ ماه طول کشید، خاطرنشان کرد: امیرالمؤمنین علی(ع) به پیروزی رسید اما دشمن روز آخر به این نتیجه رسید که علی را تنها با سپاه علی می‌توان شکست داد و با نفوذ فکری و فریب ذهنی کاری کردند که سپاه علی آتش‌بس، مذاکره و مذاکره کننده را به علی تحمیل کرد و امروز دشمن دنبال این است.

حاج صادقی، دو عامل انحراف فکری و نبود استقامت عملی را سبب قرار گرفتن مسلمان مبارز سنگرنشین اسلام ناب در مقابل جبهه اسلام دانست و بیان کرد: نبود استقامت اعتقادی موجب می‌شود مسلمان مبارز در ادامه راه به لحاظ بینشی و بصیرتی نتواند استقامت کند.

ایمان صادقانه نیازمند استقامت فکری و عملی

وی، ایمان صادقانه را نیازمند استقامت فکری و عملی عنوان کرد و گفت: امروز دشمن به دنبال گرفتن استقامت فکری و عملی از نیروهای انقلاب و بسیجی است.

مسؤول نمایندگی ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی1

مسؤول نمایندگی ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه طرح صالحین با هدایت، رهبری و مدیریت روحانیت آگاه، عامل و اثرگذار می‌تواند بصیرت دینی سنگرنشینان انقلاب را آنچنان تقویت کند که لغزش فکری نداشته باشند، تصریح کرد: با تربیت نیروهای انقلابی و بسیجی نه تنها می‌توان جشن ۴۰ سالگی انقلاب را جشن گرفت بلکه در دهه پنجم و جشن ۵۰ سالگی انقلاب شاهد نابودی استکبار خواهیم بود و این امر شدنی است.

حاج صادقی به فراز و نشیب‌های انقلاب در طول چهل سال گذشته اشاره کرد و یادآور شد: ۴۰ سال است که دشمن عقب رفته و انقلاب توقف نداشته است.

وی با تأکید براینکه استقامت فکری و عملی بسیجیان با طرح صالحین تامین می‌شود، اظهار کرد: دشمن از انواع ابزارها استفاده می‌کند تا دو استقامت مذکور را بشکند.

احیای اسلام ناب پیامبر(ص) با وقوع انقلاب اسلامی

مسؤول نمایندگی ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به احیای اسلام ناب پیامبر(ص) با وقوع انقلاب اسلامی اشاره کرد و افزود: انقلاب اسلامی نسبت به آینده ماموریت دارد جهان را آماده نهضت ظهور کند و این امر با وجود بسیج شدنی است.

حاج صادقی با اشاره به رهنمودهای مقام معظم رهبری مبنی براینکه اگر بتوانیم مجموعه‌ای جوان، مؤمن، انقلابی و پای کار داشته باشیم همه دغدغه‌های ما نسبت به آینده برطرف می‌شود، بیان کرد: جوان به عنوان شادابی، نشاط و تحرک مطرح بوده ضمن اینکه مؤمن، انقلابی، پای کار و ولایتمدار از دیگر ویژگی‌ها است.

وی ادامه داد: آنچه انقلاب اسلامی را ۴۰ ساله کرده، پیوند امت با ولایت و فرمانبری مطلق امت از ولایت است.

مسؤول نمایندگی ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه آمدن و رفتن دولت‌ها لازمه نظام دمکراسی است، تصریح کرد: آن‌که نباید برود فرهنگ بسیجی است.

حاج صادقی در پایان به خوش درخشیدن مردم گیلان در دوران دفاع مقدس اشاره کرد و گفت: اکنون شاهد انسجام خوبی در گیلان هستیم و امام جمعه انقلابی دارد.