فرمانده انتظامی شهرستان میناب از کاهش 6 درصدی وقوع انواع سرقت ها در هشت ماه اول امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، سرهنگ «محمدرستمی» در تشریح این خبرگفت: با اقدامات پیشگیرانه ،گشت های هدفمند وکنترل افراد سابقه دار شاهد کاهش 6 درصدی وقوع سرقت در هشت ماهه نخست امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل هستیم.

وی افزود: اجرای طرح های پاکسازی نقاط آلوده و جمع آوری معتادان پرخطر، آموزش همگانی در مساجد ومحلات و همچنین انجام گشت های پیشگیری نقش بسزایی در کاهش وقوع انواع سرقت در شهرستان داشته است.

فرمانده انتظامی شهرستان میناب خاطر نشان کرد: با تلاش‌های شبانه روزی مامورین در هشت ماهه امسال  440 نفر سارق دستگیر و 83 درصد سرقت ها منجر به کشف شده که افزایش 7 درصدی را در این رابطه نسبت به مدت مشابه سال گذشته شاهد هستیم .

این مسوول انتظامی اظهارداشت: از ابتدای سال جاری هزار و 343 دستگاه خودور و 2 هزارو 206 دستگاه موتورسیکلت متخلف توقیف و پس از اعمال قانون به پارکینگ هدایت شده است .

رستمی اذعان کرد: از ابتدای سال جاری بیش از 5 تن و273 کیلوگرم انواع مواد مخدر کشف و 118 نفر قاچاقچی و 377 نفر معتاد دستگیر و با تشکیل پرونده قضایی جهت سیر مراحل قانونی به مراجعه قضایی معرفی شده اند .