فرمانده انتظامی فارس با اشاره به اینکه آگاهی کارکنان نیروی انتظامی با بصیرت‌افزایی، توطئه‌های دشمنان را خنثی کرده است، گفت: مسئولیت پلیس ایجاد نظم و امنیت در جامعه است و در این راستا باید با بصیرت و آگاهی کامل نسبت به انجام مأموریت‌های محوله خود اقدام کند.

به گزارش خبرگزاری موج از فارس به نقل از روابط عمومی نیروی انتظامی فارس، سردار احمدعلی گودرزی، فرمانده نیروی انتظامی فارس امروز، در مراسم افتتاحیه هشتمین دوره بصیرت استانی کارکنان پلیس با اشاره به تأثیرگذاری دوره‌های بصیرت برای مدیران صحنه عمل با توجه به تهدیدات پیش‌رو، گفت: آگاهی کارکنان نیروی انتظامی با بصیرت‌افزایی، توطئه‌های دشمنان را خنثی کرده است.

وی با تأکید بر اینکه برگزاری این دوره‌ها برای کارکنان ناجا یک ضرورت است، افزود: مسئولیت پلیس ایجاد نظم و امنیت در جامعه است و در این راستا باید با بصیرت و آگاهی کامل نسبت به انجام مأموریت‌های محوله خود اقدام کند.

گودرزی بیان کرد: امروز دوره‌های بصیرت در مأموریت‌های نیروی انتظامی اثرگذاری زیادی داشته است و این موضوع خود را به خوبی نشان داده است.

فرمانده انتظامی استان فارس با اشاره به کاهش جرائم داخلی کارکنان انتظامی استان فارس، افزود: برگزاری دوره‌های بصیرت و همچنین تقویت روحیه دین‌باوری در بین کارکنان انتظامی در رسیدن به این هدف بسیار مؤثر بوده است.

گودرزی برگزاری دوره‌های بصیرت را برای کارکنان پلیس با توجه به ناهنجاری‌های اجتماعی مورد تأکید قرار داد و گفت: فراگیران باید از ظرفیت ایجاد شده استفاده لازم را برده و در طول خدمت آن‌ها را عملی سازند.