در مراسمی با حضور هنرمندان، مدیران و علاقه‌مندان به هنر نمایش، برگزیدگان بیست و چهارمین جشنواره ملی تئاتر لاله های سرخ، معرفی شدند.

به گزارش خبرگزاری موج، در مراسمی که شامگاه روز جمعه در تالار خورشید اندیمشک برگزار شد، برگزیدگان بیست و چهارمین جشنواره ملی تئاتر لاله های سرخ، معرفی شدند.

طراحی لباس

بر اساس این گزارش، هیات داوران در بخش طراحی لباس، لوح تقدیر و جایزه نقدی را به پویا حسنوند طراح لباس نمایش گنج خسیس از استان لرستان اهدا کردند.

طراحی صحنه

در بخش طراحی صحنه لوح تقدیر و جایزه نقدی جشنواره به محمد صادق علیپور طراح صحنه نمایش خون سیاه از استان فارس رسید.

موسیقی نمایش

هیات داوران در بخش موسیقی نمایش با لوح تقدیر و جایزه نقدی از آرش خوشنام آهنگساز نمایش برش های کوتاه از استان خوزستان تقدیر کرد و تندیس جشنواره، لوح تقدیر و جایزه نقدی را به حسین اصیلی مازغی آهنگساز نمایش آقای قاضی صدایم را می شنوی از استان هرمزگان داد.

شایسته تقدیر

هیات داوران به جهت تلاش و پویایی 2 بازیگر معلول نمایش من به همتون آدرس می دم، لوح تقدیر و جایزه نقدی خود را به شنو قادری و مرتضی محبوبی از کرمانشاه اهدا کرد.

بازیگری مرد

همچنین لوح تقدیر و جایزه نقدی رتبه دوم بازیگری مرد به محسن خدادادی برای نمایش برش های کوتاه از اندیمشک، و تندیس جشنواره، لوح تقدیر و جایزه نقدی رتبه اول بازیگری مرد به حامد نساج بخارایی برای نمایش عقیم از استان البرز اهدا شد.

هیات داوران لوح تقدیر و جایزه نقدی برای رتبه سوم بازیگری مرد را به امین ساکی برای نمایش گنج خسیس از استان لرستان و میثم گودرزی برای نمایش دوئت تنهایی از استان قزوین اهدا کرد.

بازیگری زن

لوح تقدیر، تندیس جشنواره و جایزه نقدی رتبه اول بازیگری زن به مریم شکری برای نمایش خون سیاه از استان فارس اهدا شد.

هیات داوران در بخش بازیگری زن با لوح تقدیر و جایزه نقدی از پرستو شانی برای نمایش لالایی با شیپور و ستاره توانگر برای نمایش خاک شیرین تقدیر کرد و لوح تقدیر و جایزه نقدی رتبه سوم بازیگری زن به طور مشترک به اکرم یدی برای نمایش من به همتون آدرس میدم و بهنوش بلیان برای نمایش برش های کوتاه، لوح تقدیر و جایزه نقدی رتبه دوم بازیگری زن را به مهناز میرزایی برای نمایش عقیم از استان البرز اهدا کرد.

نمایشنامه نویسی

در بخش نمایشنامه نویسی رتبه سوم به طور مشترک به سارا الهیان برای نمایش دوئت تنهایی از استان قزوین و مهدی آشوغ برای نمایش برش های کوتاه از اندیمشک ،لوح تقدیر و جایزه نقدی رتبه دوم نمایشنامه نویسی به محمد سعید فرازمند برای نمایش من به همتون آدرس میدم از استان کرمانشاه و تندیس جشنواره، لوح تقدیر و جایزه نقدی رتبه اول به علیرضا معروفی برای نمایش عقیم از استان البرز اهدا شد.

کارگردانی

تندیس جشنواره، لوح تقدیر و جایزه نقدی رتبه اول کارگردانی به علیرضا معروفی برای نمایش عقیم از استان البرز اهدا شد.

لوح تقدیر و جایزه نقدی رتبه سوم کارگردانی به طور مشترک به پویا حسنوند برای نمایش گنج خسیس از استان لرستان و میثم ملازینل برای نمایش دوئت تنهایی از استان قزوین و لوح تقدیر و جایزه نقدی رتبه دوم کارگردانی به مهدی آشوغ برای نمایش برش های تنهایی از استان خوزستان اهدا شد.

این در حالی است که داوری جشنواره را اصغر همت، شهرام گیل‌آبادی و کوروش نریمانی بر عهده داشتند.

گفتنی است، بیست و چهارمین جشنواره ملی تئاتر لاله های سرخ از 6 تا 9 آذر 97 در شهر اندیمشک استان خوزستان برگزار شد.