نمایش کمدی گنج خسیس به کارگردانی پویا حسنوند در بیست و چهارمین جشنواره تئاتر لاله‌های سرخ به روی صحنه رفت.

به گزارش خبرگزاری موج٬ نمایش کمدی گنج خسیس به عنوان تنها نماینده استان لرستان در بیست و چهارمین جشنواره ملی  تئاتر لاله‌ های سرخ٬ به کارگردانی پویا حسنوند به روی صحنه رفت.

بر اساس این گزارش٬ گنج خسیس٬ ساعت 20 روز سه‌شنبه در تالار خورشید شهر اندیمشک و در میان استقبال پرشور هنرمندان٬ علاقه‌مندان و فعالان حوزه نمایش کشور اجرا شد.

امین ساکی، عزت درگاهی، پویا حسنوند، مسعود بیرانوند، علی ساکی، شیما قلاوندی، علی همرازی، شیدا رشیدی، افشین میر، مهراب قربانی و پانیذ شماعی، بازیگران این نمایش و علی ابراهیمی به عنوان دستیار کارگردان، علی فرنام به عنوان مدیر صحنه، علی شعبان‌زاده به عنوان عکاس و علیرضا کوگانی نوازنده گیتار الکترونیک، علی کاکاوند نوازنده گیتار باس و ویولن و علی حواسی به عنوان نوازنده سازهای کوبه‌ای، نمایش گنج خسیس را همراهی کردند.

بروشور گنج خسیس

این در حالی است که داوری بیست و چهارمین جشنواره لاله‌های سرخ را اصغر همت٬ شهرام گیل‌آبادی و کوروش نریمانی بر عهده دارند.

بیست و چهارمین جشنواره تئاتر ملی لاله‌های سرخ٬ از 6 تا 9 آذر ماه 97ُ به میزبانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خوزستان و در شهر اندیمشک در حال برگزاری است.