جانشین سازمان پدافند غیرعامل کشور گفت: قدرت نظامی ایران در منطقه بی بدیل است.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، سردار غلامعلی حیدری در ویژه برنامه کنگره ملی سرداران و یک هزار و 400 شهید شهرستان فلاورجان در شهر زازران اظهار داشت: زمانی ما حتی توانایی ساخت فشنگ نداشتیم اما امروز  قدرت نظامی ما در منطقه بی بدیل است.

وی با اشاره به اینکه دستاوردهای معنوی نظامی از مهم‌ترین دستاوردهای دفاع مقدس است، ابراز داشت: زمانی ما حتی توانایی ساخت فشنگ نداشتیم اما امروز  قدرت نظامی ما در منطقه بی بدیل است.

وی با اشاره به انتشار مقاومت از ایران به دیگر کشورهای جهان ابراز داشت: انقلاب اسلامی و دفاع مقدس ما الگویی برای دیگر کشورهای جهان مبدل شده است به نوعی که شاهد شکل گیری گروه‌های مقاوت در منطقه و پیروزی آنها در برابر دنیای استکبار هستیم.

جانشین سازمان پدافند غیرعامل کشور گفت: مسئولان باید همانند شهدا کار جهادی و شبانه روزی انجام دهند چرا که دشمنان ما می‌خواهند با تحریم اقتصادی، ملت ایران را به زانو درآورند.

سردار حیدری بیان داشت: شهدا شجاعانه ایستادند و از حیثیت مردم و اسلام حمایت کردند و فرمان ولی فقیه زمان را گوش دادند، عراق تا دندان مسلح بود و از تانک و نفربرها پیشرفته استفاده می‌کرد اما در مقابل سلاح ما آر. پی. جی بود.

وی افزود: باید قدر حرکت بزرگ شهدا و ایثارگران را بدانیم که دشمن تا بن دندان‌ مسلح به این مرزوبوم حمله کرد اما سرانجام ناموفق بود و این نشان می‌دهد که هرگاه تفکر سازش‌گرایانه مبنای عملکرد ما قرار گرفت قطعاً هیچ موفقیتی حاصل نشده است.

سردار حیدری گفت: اگر در تاریخ گذشته ایران اسلامی مرور داشته‌ایم مشاهده خواهیم کرد که قبل از انقلاب چه اتفاقاتی رخ‌داده است و این تجربه تاریخی جلوی رزمندگان قرار داشته که ایستادگی کردند و این عزت را به مردم تقدیم کردند.

وی تصریح کرد: در 200 سال گذشته هر زمان به کشور تجاوزی صورت گرفت ایران بسیاری از مرزهای خود را از دست داد اما در جنگ تحمیلی رزمندگان اجازه ندادند حتی یک وجب از خاک ایران اسلامی را دشمن اشغال کند.

جانشین سازمان پدافند غیرعامل کشور با اشاره به دست آوردهای دفاع مقدس ابراز داشت: مهم‌ترین دست آورد دفاع مقدس تحول معنوی بوده که کنگره‌هایی از این قبیل این روح معنوی را در کشور طنین‌انداز کرده است.