معاون اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی گیلان در مراسم معارفه سرپرست جدید شبکه بهداشت و درمان رودسرگفت: دانشگاه علوم پزشکی گیلان آمادگی لازم برای ساخت یک بیمارستان خیرساز ۱۳۲ یا ۹۲ تختخوابه در رودسر را دارد.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، علی داودی معاون اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی گیلان در جلسه معارفه سرپرست جدید شبکه بهداشت و درمان رودسر بیان کرد: سرپرست جدید شبکه بهداشت و درمان رودسر باید توجه بیشتری به موضوع سلامت در این شهرستان داشته باشد.

وی افزود: دانشگاه علوم پزشکی گیلان آمادگی لازم برای ساخت یک بیمارستان خیر ساز ۱۳۲ یا ۹۲ تختخوابه در رودسر را دارد لذا تامین زمین مناسب از سوی مسئولان شهرستان رودسر برای احداث بیمارستان جدید ضروری است.

رودسر دومین شهرستان سالمند گیلان است

داودی با اشاره به اینکه رودسر دومین شهرستان سالمند گیلان است اظهار کرد: با توجه به بالا رفتن سن افراد و باروری کمتر توجه به سلامت افراد جامعه از حساسیت بیشتری برخوردار است.

سرپرست  فرمانداری رودسر نیز در ادامه این جلسه اظهارکرد: با توجه به افزایش سالمندی در شهرستان رودسر نیازمند توجه ویژه به حوزه درمانی در این شهرستان هستیم.

علی وارسته بهدانی بر ضرورت تامین نیروی انسانی و امکانات مناسب برای بیمارستان شهید انصاری رودسر تاکید کرد و افزود: انتظار می رود دانشگاه علوم پزشکی گیلان جهت رضایتمندی مردم شهرستان رودسر از وضعیت خدمات پزشکی حساسیت بیشتری نسبت به این موضوع در این شهرستان داشته باشد. 

آرش یوسفی سرپرست جدید شبکه بهداشت و درمان رودسر در ادامه بر لزوم استفاده از ظرفیت خیرین در حوزه سلامت تاکید کرد و گفت: تلاش می کنیم از ظرفیت‌های منطقه در راستای تقویت حوزه سلامت این شهرستان بهره گیری بهتری شود.