مدیر امور درآمد شهرداری اصفهان از بخشودگی جرائم دیرکرد عوارض نوسازی و عمران شهری املاک مسکونی و تجاری در اصفهان همزمان با نکوداشت روز اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، نادر آخوندی گفت: جرائم دیرکرد عوارض نوسازی و عمران شهری املاک مسکونی و تجاری اصفهان به مناسبت میلاد پیامبر اسلام (ص)، میلاد امام صادق(ع) و روز اصفهان بخشوده می شود

وی ادامه داد: در راستای انجام وظایف قانونی شهرداری ها، شهرداری اصفهان مطابق سنوات قبل امسال نیز قبوض عوارض شهری خود را در یک نوبت در شهر اصفهان توزیع خواهد کرد.

آخوندی بیان داشت: همزمان با نکوداشت روز اصفهان در آذرماه و طبق تصمیم شورای اسلامی شهر و شهرداری اصفهان، دیر کرد سال های گذشته شهروندانی که امسال عوارض نوسازی و عمران شهری را در مهلت مقرر در قبوض و به صورت نقدی پرداخت کنند، از این هدیه برخوردار خواهند شد.

مدیر امور درآمد شهرداری اصفهان تصریح کرد: در راستای تشویق شهروندان به مشارکت بیشتر در اداره شهر و همچنین اصلاح سهم درآمد شهرداری به سوی درآمدهای پایدار، طرح بخشودگی جرایم دیرکرد عوارض نوسازی و عمران شهری برای املاک مسکونی و تجاری شهر اصفهان امسال اجرا می شود.

آخوندی ادامه داد: مبلغ بخشودگی روی قبوض ثبت شده است و مهلت مندرج در قبوض پایان سال جاری است.

مدیر امور درآمد شهرداری اصفهان گفت: شهروندانی که تا 15 دی ماه قبض خود را دریافت نکنند باید با مراجعه به شهرداری، تماس با سامانه تلفنی ارتباط مردمی شهرداری اصفهان به شماره 137 و مراجعه به پرتال اصفهان به آدرس esup.isfahan.ir قسمت بدهی عوارض نوسازی و بدهی عوارض صنفی، اعلام عدم دریافت قبض کرده و قبض خود را دریافت کنند.