نهمین نمایشگاه تخصصی فرش ماشینی و دهمین نمایشگاه لوستر و تزئینات منزل از 6 آذرماه در اصفهان برپا می شود.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، نهمین نمایشگاه تخصصی فرش ماشینی اصفهان با حضور 15 شرکت مطرح و بسیار معتبر فعال در این حوزه و در 1800 مترمربع فضای نمایشگاهی برپا می شود و مشارکت کنندگان انواع فرش ماشینی، انواع موکت، انواع کفپوش و پارکت، انواع پرده و کاغذ دیواری، دیوارپوش، کناف و دکوراسیون داخلی ساختمان و صنایع و تجهیزات وابسته فرش ماشینی را به نمایش می گذارند.

فرش ستاره کویر یزد، فرش آرمانی قیطران، فرش الماس سلیمان، نگین مشهد هلال، فرش فرش اعظم و فرش زمرد کاشان از جمله برندهای مطرح حاضر در این نمایشگاه به شمار می روند.

در کنار این نمایشگاه دهمین نمایشگاه لوستر و تزئینات منزل برپا می شود که 46 شرکت از استان های اصفهان و تبریز را در قالب 2100 مترمربع فضای نمایشگاهی گردهم جمع کرده است.

در این نمایشگاه محصولاتی مانند لوستر، آباژور و چراغ های تزئینی، چراغ های روشنایی، تزئینات منزل، آیینه و شمعدان، انواع تابلوهای دیواری و کنار سالنی، انواع ساعت های دیواری و تزئینات داخلی منزل به معرض نمایش عمومی گذاشته می شود.

از جمله ویژگی های دهمین نمایشگاه لوستر و تزئینات منزل نسبت به دوره قبل از آن می توان به برگزاری نمایشگاه در دو سالن و متراژ بیشتر و همچنین حضور پیشکسوتان فعال در صنعت لوستر اشاره کرد.

نهمین نمایشگاه تخصصی فرش ماشینی و دهمین نمایشگاه لوستر و تزئینات منزل از 6تا 9 آذرماه در محل برگزاری نمایشگاه های بین المللی استان واقع در پل شهرستان برپا خواهند بود و علاقمندان می توانند از ساعت 15 تا 22 به بازدید از آنها بپردازند.