رئیس پلیس امنیت عمومی استان اصفهان گفت: با اجرای طرح نظارت بر اسباب بازی فروشی ها، تعداد 12واحد صنفی اسباب بازی فروشی متخلف در اصفهان پلمب شد.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، سرهنگ محمد حسن اسماعیلی گفت: با اجرای طرح نظارت بر اسباب بازی فروشی ها، تعداد 12 مورد از واحدهای متخلف شناسایی  و پلمب شد.

وی ادامه داد: افزایش زمینه های تهاجم فرهنگی دشمنان و اجرای طرح های متعدد ضد فرهنگی معاندان و بدخواهان نظام مقدس اسلامی سبب شده است موضوع افزایش نظارت بر امور آموزشی و تربیتی کودکان در دستور کار جدی پلیس امنیت عمومی استان اصفهان قرار گیرد.

سرهنگ اسماعیلی بیان داشت: در همین راستا طرح کنترل واحد های صنفی اسباب بازی فروشی به اجرا گذاشته شده و بررسی جزء به جزء کالا و خدمات ارائه شده این واحد ها در این طرح مورد ارزیابی کارشناسان قرار گرفت.

وی اضافه کرد: در این طرح ماموران اداره نظارت بر اماکن پلیس امنیت عمومی از  175 واحد صنفی بازدید بعمل آوردند که در نهایت تعداد 12 واحد صنفی به علت نداشتن پروانه کسب و یا کشف اقلام ممنوعه مطابق قانون نظام صنفی با دستور مقام قضائی پلمب و از فعالیت آنها ممانعت به عمل آمد.

رئیس پلیس امنیت عمومی استان اصفهان از صدور اخطاریه پلمب برای 21 واحد صنفی دیگر و اخذ تعهد از متصدیان 23 واحد صنفی اسباب بازی فروشی خبر داد و گفت:  همه والدین بایستی در خصوص تهیه اقلام و ملزومات مورد نیاز فرزندان خود با رعایت مبانی و اصول شرعی و قانونی و متناسب با نیاز و علاقه مندی کودکان و خردسالان اقدام نموده و مراقبت کافی را در مقابل هجمه های فرهنگی از عزیزان خود نمایند.