مدیر اجرایی هفدهمین نمایشگاه کتاب فارس گفت: برای استفاده راحت و آسان عموم مردم از نمایشگاه بزرگ کتاب فارس، تسهیلات لازم را فراهم کرده ایم.

مهدی امیدبخش، مدیر اجرایی هفدهمین نمایشگاه کتاب فارس در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری موج در شیراز با بیان اینکه برای استفاده راحت و آسان عموم مردم از نمایشگاه بزرگ کتاب فارس، تسهیلات لازم را فراهم کرده ایم، گفت: تمام سعیمان این است که کتاب دوستان به راحتی از این نمایشگاه بهره لازم و کافی را ببرند.

وی در ارتباط با پوشش رسانه ای نمایشگاه کتاب توسط خبرنگاران اظهار داشت: از آنجا که اصحاب رسانه و مطبوعات همیشه یار و یاور ما در نمایشگاه کتاب بوده اند، تمام سعیمان بر این است که در فضای نمایشگاه پوشش رسانه ای خوبی داشته باشیم و برای خبرنگاران هم در حد وسعمان بن هایی را مدنظر داریم.

امیدبخش با اشاره به جلسات پربار با مسئولین بانک شهر استان، با بیان اینکه 12 باجه خودپرداز این بانک در محوطه نمایشگاه خدمت رسانی می کنند تصریح کرد: با توجه به حجم بالای تقاضای بن کتاب، مسئولین این بانک قول داده اند که در حداقل زمان ممکن، یعنی حدود 5 دقیقه برای هر متقاضی بن ارائه دهند.

وی در پاسخ به خبرنگار موج که سال های قبل قطعی سیستم دستگاه های خودپرداز با عث بروز مشکلاتی شده تأکید کرد: تمام امکانات و تجهیزات لازم برای حل این مشکل در نمایشگاه مستقر خواهد شد تا ان‌شاءالله امسال با این مشکل مواجه نشویم.

مدیر اجرایی هفدهمین نمایشگاه کتاب فارس در ادامه با اشاره به هماهنگی با سازمان اتوبوسرانی شیراز گفت: برای ایاب و ذهاب هم با این سازمان هماهنگی های لازم به عمل آمده و کتاب دوستان می توانند از تمام میادین اصلی شهر به نمایشگاه بین المللی شیراز بیایند. ضمن اینکه در محوطه نمایشگاه هم با توجه به برودت هوا و پیش بینی بارندگی، وسیله نقلیه در نظر گرفته شده است.

امیدبخش با خاطرنشان ساختن اینکه در سه روز ابتدای نمایشگاه پیش بینی باران داریم و شاهد فضل الهی خواهیم بود تصریح کرد: تمهیدات لازم را هم در این خصوص اندیشیده ایم و امیدواریم در این مورد هم مشکل خاصی وجود نداشته باشد.