معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری لرستان گفت: برای ساماندهی میدان میوه و تره بار خرم آباد باید برنامه زمان بندی ارایه شده و وضع موجود ساماندهی شود.

به گزارش خبرگزاری موج از لرستان، گودرز امیری امروز در جلسه بررسی مشکلات و اتخاذ راهکارهای اجرایی رفع نابسامانی‌های موجود در میدان میوه و تره بار شهر خرم‌آباد بر لزوم نصب نشان قیمت بر کالاها تاکید کرد و افزود: شهرداری تا یک ماه آینده 2 مکان مناسب جهت نصب دو دستگاه خودپرداز بانک‌های کشاورزی و ملت در نظر بگیرد.

وی، گفت: مشکلات ترافیکی، خدماتی بهداشتی و عدم جمع آوری مناسب زباله‌ها بخشی از معضلات و مشکلات میدان میوه و تره‌بار خرم‌آباد هستند که رفع این مشکلات باید در دستور کار شهرداری و دستگاه‌های مرتبط قرار گیرد.

امیری، تاکید کرد: طبق گزارشات، تردد خودرویی در این میدان زیاد بوده و مشکلاتی را به وجود آورده و می‌آورد که باید از تردد هرگونه خودروی مازاد به این مکان جلوگیری شود.

سازمان میادین میوه و تره‌بار خرم‌آباد پیشنهادات خود را ارائه دهد

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری لرستان، ادامه داد: سازمان میادین و تره بار باید علاوه بر نظارت و کنترل، در اسرع وقت پیشنهادات خود را جهت ساماندهی این میدان با راهکار منطقی ارائه کند.