رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان در نشست ستاد هماهنگی و اجرایی بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، گفت: ایجاد امید در دل مردم یکی از محوری‌ترین ماموریت‌ها‌ در برنامه های چلۀ انقلاب اسلامی است.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان،حجت الاسلام والمسلمین مجتبی اشجری، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان در نشست ستاد هماهنگی و اجرایی بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی شامگاه گذشته در سالن اجتماعات این شورا برگزار شد، ضمن تبریک میلاد مسعود خاتم‌الانبیاء حضرت محمد(ص) و امام جعفرصادق(ع) و فرارسیدن هفته وحدت، گفت: ایجاد امید در دل مردم یکی از محوری‌ترین ماموریت‌ها‌ در برنامه های چلۀ انقلاب اسلامی است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان

وی، دهۀ فجر را دهۀ خاطره‌انگیزی برای همۀ ایرانیان دانست و تصریح کرد: با ورود معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) به میهن اسلامی آیه «جَاءَ الْحَقُّ وَزَهَقَ الْبَاطِلُ إِنَّ الْبَاطِلَ کَانَ زَهُوقًا» مصداق عینی پیدا کرد و شور و شعف فراوانی در دل‌های مردم انقلابی ایران ایجاد شد.

وی با تاکید بر لزوم بیان هنرمندانۀ دستاوردهای چهل سالۀ انقلاب اسلامی از سوی دستگاه‌ها، ادامه داد: به‌منظور پاسداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، برنامه‌های مختلف با استفاده از مناسبت‌های آتی و محوریت چلۀ انقلاب اسلامی برگزار خواهد شد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان، عدد «چهل» را نشانۀ بلوغ، پایداری، استواری و کمال دانست و اظهار کرد: نهال جمهوری اسلامی ایران پس از گذشت چهل سال، به درختی تنومند تبدیل شده که براندازی آن بسان رویایی تعبیرناشدنی است.

برنامه‌های چلۀ انقلاب اسلامی صرفا مختص به دهۀ فجر نیست

حجت الاسلام والمسلمین اشجری با بیان اینکه تحریم‌های ناجوانمردانۀ دولت خبیث ترامپ نمی‌تواند مردم ایران را به زانو درآورد، گفت: در ۱۳ آبان سال‌جاری علی‌رغم آغاز دور جدید تحریم‌ها علیۀ مردم عزیزمان از سوی آمریکا، شاهد حضور گسترده‌تر و پرشورتر آحاد مردم در راهپیمایی دشمن‌شکن روز ملی مبارزه با استکبار جهانی بودیم که یک‌بار دیگر به همۀ دشمنان نظام ثابت کرد هرقدر ارعاب، تحریم و تهدیدهای ناجوانمردانه علیۀ مردم مسلمان ایران بیشتر شود، صلابت و استواری مردم نیز همانند روزهای باشکوه بهمن‌ماه سال ۵۷ بیشتر خواهد شد.

وی با اشاره به تشکیل شورای سیاستگذاری و راهبری بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در استان گیلان، اظهار کرد: از ابتدای سال‌جاری ۱۴ کارگروه به ریاست نمایندۀ محترم ولی فقیه در استان و امام جمعه رشت شکل گرفته و تاکنون چهار جلسۀ استانی برگزار شده است و در همین راستا ستادی تحت عنوان «ستاد هماهنگی و اجرایی» ذیل این شورا شکل گرفته تا برنامه‌های این شورا به بهترین شکل ممکن و با کیفیتی قابل قبول اجرایی شوند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان با تاکید بر لزوم بهره‌برداری حداکثری از فرصت‌های مغتنم منتهی به دهه فجر چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، یادآور شد: برنامه‌های چلۀ انقلاب اسلامی صرفا مختص به دهۀ فجر نیست و کارگروه‌ها و کمیته‌ها از هم اکنون درصدد اجرای برنامه‌های مصوب و پیش‌بینی شده خود می‌باشند.

حجت الاسلام والمسلمین اشجری، هفته وحدت را فرصت مناسبی برای اجرای برنامه‌های شاد، پرنشاط و مفرح در راستای بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی دانست و ادامه داد: دشمن در جنگ تمام‌عیار خود درصدد ناامیدکردن مردم به ویژه جوانان و نوجوانان است؛ لذا تبیین هنرمندانۀ دستاوردهای انقلاب با شعار محوری «افتخار به گذشته؛ امید به آینده» و حضور پرشور و شعور مردم، دسیسه‌های دشمنان نظام را نقش برآب خواهد کرد.