پنجمین جلسه رسیدگی به شکایات و سومین جلسه میز خدمت در سال 97 به ریاست حسین اکبر مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، حسین اکبر بر اطلاع رسانی هرچه بیشتر در خصوص سامانه رسیدگی به شکایات 3414، سامانه پرداخت تلفنی 3415 و اپلیکیشن خدمات الکترونیک گاز گیلان تاکید کرد.

وی مهم ترین وظیفه شرکت گاز را کسب حداکثری رضایتمندی مشترکین عنوان نمود و اظهار داشت: با وجود گسترش خدمات کیفی در شرکت، ولی بازهم بسیاری از مشترکین همچنان به صورت حضوری کارهای خود را انجام می دهند که این موضوع اطلاع رسانی گسترده تر و موثرتر را طلب می نماید.

در ادامه اکبر بر پیگیری جهت افزایش تعداد خدمات الکترونیکی قابل ارائه به مشترکین و متقاضیان از طریق الکترونیکی و سایت شرکت تاکید نمود و اظهار داشت: همکاران ادارات گاز شهرستان ها باید اطلاعات دقیق خدمات ارائه شده به مردم را در راستای استقرار هر چه بهتر میز خدمت تهیه نموده و در اختیار روابط عمومی قرار دهند.

در ادامه این جلسه گزارش شکایات شهریورماه و مهرماه 97 به سمع و نظراعضای کمیته رسیدگی به شکایات شرکت رسانیده  شد و مقرر گردید در صورت اعلام کارکرد به سامانه تلفنی 3415 تمهیدات لازم جهت ارسال صورتحساب گاز به مشترک انجام شود.

همچنین مقرر شد هماهنگی با اداره کل مخابرات استان جهت اتصال شماره های اشتراک به تلفن ثابت مشترکین برای اعلام صورتحساب گاز صورت پذیرد.

از دیگر مصوبات این جلسه می توان به انجام مکاتبه با اداره کل مخابرات استان گیلان در خصوص تقویت آنتن دهی برخی از روستاهای لاهیجان جهت سهولت در صدر صورتحساب آنلاین، پیش بینی ذکر تاریخ و ساعت در فرم ها و فراهم آمدن امکان عدم نیاز به وارد کردن شماره اشتراک در صورت  استفاده بار دوم از سامانه تلفنی پرداخت 3415 و اپلیکیشن خدمات الکترونیک گاز گیلان اشاره نمود.