دیدار بسیج اصناف و بازاریان سپاه فجر فارس که با ضیافت صبحانه میزبان کودکان مناطق کم برخوردار شیراز بود، بیش از یک هزار بسته فرهنگى ، آموزشى نیز به کودکان تعدادى از مناطق کم برخوردار اهداء شد.

به گزارش خبرگزاری موج از فارس به نقل از روابط عمومی سازمان بسیج اصناف و بازاریان سپاه فجر فارس، در اولین روز هفته بسیج، اصناف فارس میزبان کودکان مناطق کم برخوردار شیراز بودند و ، بیش از یک هزار بسته فرهنگى ، آموزشى نیز به کودکان تعدادى از مناطق کم برخوردار اهداء شد.

سرهنگ پاسدار عباس بنایی در حاشیه این دیدار، با تبریک این هفته در تشریح برنامه های هفته بسیج اظهار داشت: در کنار برنامه هاى هفته بسیج توسط این سازمان همراه با دیگر سازمان ها و نواحى چهار گانه بسیج ، علاوه بر برپایى ایستگاه هاى صلواتى ، برپایی مسابقات ورزشی و کوه پیمایی و سرکشی خانواده معظم شهدا ، دو برنامه محوری در دستور کار سازمان بسیج اصناف خواهد بود.

وى با تشکر از هیئت رئیسه اتاق بازرگانى شیراز ، ادامه داد : امروز افتخار میزبانى کودکان کم برخوردار حاشیه شهر شیراز را داشتیم که همراه با صرف صبحانه بیش از هزار بسته آموزشى ، فرهنگى نیز بین دانش آموزان عزیز مدارس این مناطق توزیع شد.

مسئول سازمان بسیج اصناف و بازاریان سپاه فجر فارس تصریح کرد : برپایی 5 ایستگاه صلواتی آرایشگری مردانه در محلات شرغان ، سعدی، شیخ علی چوپان ،گلشن و قصر قمشه در طول هفته بسیج از دیگر برنامه هاى این هفته خواهد بود.

گفتنى است در این برنامه علاوه بر مسئولین سازمان بسیج اصناف با بازاریان سپاه فجر فارس ، رئیس و هیئت رئیسه اتاق بازرگانی به همراه رئیس و معاونین آموزش و پرورش ناحیه ٣ شیراز نیز حضور داشتند.