مدیرعامل مؤسسه آموزش عالی آزاد فن آوران حکیم از برگزاری پنجمین دوره سمینار مدیران الماسی در بهمن ماه سال جاری در اصفهان خبرداد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج از اصفهان،  سید سپهر موسوی زاده در نشست خبری با اصحاب رسانه گفت: پنجمین دوره سمینار مدیران الماسی در بهمن ماه سال جاری در اصفهان  برگزار می شود.

وی ادامه داد:این سمینار در واقع بزرگترین گردهمایی مدیران اصفهان واستان های هم جوار است که با حضوردکتر محمدی ودکتر روستا پدر علم بازار یابی ایران و با همکاری اتاق اصناف واتاق بازرگانی برگزار می شود.

موسوی زاده اظهار کرد: موسسه آموزش عالی آزاد فن آوران حکیم به صورت آموزشی ،کاربردی ومتناسب با نیاز های روزجامعه فعالیت دارد ودوره های آموزشی خود را طبق نیاز سنجی روز جامعه برگزار می کند ودر طول یازده سال فعالیت خود سعی دارد که همیشه برای مدیران استان وکشور مفید واقع شود.

وی افزود: این موسسه در قالب چهار دپارتمان مدیریت، حسابداری وروانشناسی وهمچنین روابط عمومی  دوره، کارگاه، کلاس وسمینار برگزار می کند وسعی دارد در سطح کشور وجنوب ایران فعالیت های خود را گسترش دهد وتا امروز سمینارهای مختلفی چون مدیران ارشد استان، مشاوران مالیاتی سمینار فرزند پروری ومدیران روابط عمومی "DBA"برگزار کرده است.

مدیر مؤسسه فن آوران حکیم بیان داشت:دانش آموختگان این مؤسسه پس از اتمام دوره ها از وزارت علوم ومؤسسه فن آوران حکیم گواهینامه معتبر دریافت می کنند.

وی در خصوص دوره های "DBA"در این مؤسسه گفت:تا امروز هیچ مؤسسه آموزش عالی در کشور بابت برگزاری  این دوره از وزارت علوم مجوز دریافت نکرده است ولی خوشبختانه مؤسسه فن آوران حکیم این مجوز را بابت برگزاری دوره های"DBA"اخذ نموده است.

مدیر عامل فن آروان حکیم (2)

وی افزود:این مؤسسه در تاریخ 30 آبان ماه  بزرگترین گرد هم آیی آموزشی در حوزه فرزند پروری واصلاح مشکلات رفتاری کودکان با حضور دکتر تبریزی از تهران ودکتر عابدی از پیشگامان حوزه فرزند پروری را در سالن همایش های بین المللی سیتی سنتر برگزار می کند.

موسوی زاده در خصوص چشم انداز مؤسسه تصریح کرد: برگزاری دوره ها وسمینارهای کاربری که خلا آن در آموزش کشور احساس می شود و همچنین آموزش مجازی در برنامه کاری مؤسسه است.

وی در خصوص برگزاری دوره های"DBA"در اصفهان گفت:ما سعی داریم در این حوزه کاملا کاربردی حرکت کنیم ودر این دوره  اصول مذاکره، خبرنویسی، سرپرستی وجامعه شناسی در روابط بین الملل  آموزش خواهیم داد.

وی در ادامه از برگزاری پنجمین دوره سمینار مدیران الماسی در بهمن ماه سال جاری در اصفهان خبرداد وگفت:این سمینار در واقع بزرگترین گرد هم آیی مدیران اصفهان واستان های هم جوار است که با حضوردکتر محمدی ودکتر روستا پدر علم بازار یابی ایران و با همکاری اتاق اصناف واتاق بازرگانی برگزار می شود.

مدیرعامل مؤسسه آموزش عالی آزاد فن آوران حکیم در خصوص هدف برگزاری دورهای روابط عمومی گفت:روابط عمومی یک نقطه استراتژیک در همه مجموعه هاست واگر رسالت واقعی که برای آن تدوین شده پیاده شود می تواند در ادامه راه هر سازمان راه گشا باشد.