فرمانده ناحیه احمدبن موسی(ع) شیراز گفت: به مناسبت هفته بسیج بیش از ۳۰۰ برنامه فرهنگی، اقتصادی در شرق شیراز برنامه‌ریزی شده و در دست اجرا است.

به گزارش خبرگزاری موج از فارس به نقل از روابط عمومی سپاه ناحیه احمدبن‌موسی(ع) سرهنگ مرتضی خسروانی فرمانده ناحیه احمدبن موسی(ع) شیراز از اجرای بیش از 300 برنامه فرهنگی، اقتصادی در شرق شیراز خبر داد و اظهار داشت: بسیج رکن حیاتی راهبرد دفاع ملی است که علاوه بر پرچمداری در مسائل امنیتی و ایجاد آرامش روانی در جامعه، در مسائل فرهنگی و مسائل مرتبط با اقتصاد مقاومتی و محرومیت­‌زدایی هم پرچمدار است.

وی با اشاره به جهاد علمی و سازندگی بسیجیان در 8 سال دفاع مقدس بیان کرد: بسیج نیروی جایگزین‌ناپذیر برای اقتدار جمهوری اسلامی ایران است که علاوه بر دوستداران انقلاب اسلامی، دشمنان انقلاب هم به این موضوع اذعان می‌کنند.

خسروانی گفت: همانطور که انقلاب اسلامی از فتنه‌هایی نظیر فتنه 88 با سربلندی گذشت، به فضل الهی با تکیه بر توان بسیجیان فداکار از فتنه های اقتصادی دشمنان هم می‌گذرد و با اراده‌ای محکم در صدد محرومیت‌زدایی و ایجاد اشتغال در زمینه‌های اقتصاد مقاومتی است.

 فرمانده ناحیه احمد بن موسی(ع) شیراز افزود: به مناسبت هفته بسیج بیش از 300 برنامه فرهنگی، اقتصادی در شرق شیراز اعم از غبارروبی قبور مطهر شهدا، اعزام گروه‌های جهادی، کلنگ‌زنی ساخت مسجد، بهره‌برداری از منازل ساخته شده توسط گروه های جهادی، برپایی نمایشگاه اقتصاد مقاومتی، برپایی جشن میلاد پیامبر(ص)، برپایی نمایشگاه طب اسلامی، تجلیل از گروه های جهادی برتر تحت عنوان ستاره‌داران اقتصاد مقاومتی، نشست های روشنگری و بصیرت‌افزایی و برنامه های میقات صالحین در نماز جمعه شیراز در دست اجرا است.