فرمانده سپاه محمد رسول الله (ص) شیراز گفت: در هفته بسیج، میقات صالحین با حضور هزار بسیجی درشمال شیراز برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری موج از فارس، سرهنگ سید حسین حسینی فرمانده سپاه ناحیه محمد رسول الله (ص) شیراز در جمع خبرنگاران به تشریح برنامه های هفته بسیج پرداخت و از حضور هزار بسیجی درشمال شیراز در برنامه میقات صالحین خبر داد.

وی اظهار داشت: شعار محوری امسال هفته بسیج با عنوان «بسیج مظهر ایستادگی، پیشرفت، وحدت و خدمت» با ۱۵۰ ویژه‌برنامه مختلف در طول هفته بسیج  توسط واحدها و اقشار مختلف  برگزار می‌شود.

حسینی با بیان اینکه هفته بسیج از فردا ۲۹ آبان شروع می‌شود تصریح کرد: تجمع بزرگ بسیجیان در 5آذر سالروز تشکیل بسیج در شمال شیراز، برپایی میقات صالحین با حضور هزار بسیجی  پیش از خطبه های نمازجمعه گلستان، گویم و صدرا، برگزاری مسابقات والیبال ورزشی بسیجیان شمال شیراز با حضور 12تیم، مسابقات فوتسال دانش آموزی مدارس با شرکت 10تیم ورزشی شهرک ها و محله های ناحیه محمد رسول الله(ص) ، پیاده روی خانوادگی در شهر گویم ، تجلیل از بسیجیان نمونه ، خدمت رسانی پزشکی در محله گویم و قصرقمشه، کارگاه های مشاوره ای وتربیتی در محله ها و روستاهای اطراف شمال شیراز، نهضت های روشنگری شاخص‌ترین برنامه‌های هفته بسیج ناحیه بسیج محمد رسول الله در شمال شیراز می باشد.

فرمانده سپاه محمد رسول الله (ص) شیراز با اشاره به مشکلات اقتصادی روز تصریح کرد: بسیج شبکه بزرگی است که با مردم محله ها و اقشار مختلف در ارتباط است و امروز گرانی ها مهمترین دغدغه ای است که مردم به ما بازگو می کنند و اگر دراین زمینه صحبت از سوء مدیریت ها می شود از سر دلسوزی  است نه تقابل.

خدمات دهی 19گروه جهادی بسیج  به محله های شمال شیراز

حسینی با اشاره به اینکه طی امسال با ساماندهی19 گروه  جهادی بسیج در محله و روستاهای اطراف قصر قمشه و گویم به تعمیر وساخت خانه های افراد کم بضاعت، و ساخت خانه عالم کمک کردند، گفت: گروه های جهادی با حضور درمحله ها افراد کم بضاعت را شناسایی و در زمینه سیستم لوله کشی منازل ودیگر مشکلات یک خانه مشغول فعالیت می شوند.

وی با بیان اینکه گشت های محله محور بسیج در راستای تامین امنیت مردم از آذرماه سال گذشته شروع شده، اظهار داشت: با حضور جوانان خوجوش بسیجی این طرح همچنان ادامه دارد و جوانان و نوجوانان درقالب تیم های مختلف این ماموریت رادر ساعات شب انجام می دهند.