سرپرست بنیاد مسکن شهرستان کازرون از زمینه های قانونی صدور اسناد مالکیت واحد های مسکونی در شهر بالاده خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج از فارس، قاسم داوودی سرپرست بنیاد مسکن شهرستان کازرون در نشست مشترک شهردار و اعضای شورای اسلامی بالاده و نماینده اوقاف شهرستان کازرون با بیان اینکه روند صدور اسناد مالکیت در شهر بالاده این شهرستان تسهیل شده است از ایجاد گشایش های جدید برای صدور اسناد مالکیت در بالاده خبر داد.

داوودی افزود: هر اقدامی که در جهت ایجاد گشایش در روند صدور اسناد مالکیت ایجاد گردد اقدامی د جهت قانونمند شدن معاملات است.

وی با بیان اینکه در تعامل بنیاد مسکن و اداره ثبت اسناد و املاک و همچنین با هم افزایی اداره اوقاف زمینه سند دار شدن املاک و واحد های مسکونی ایجاد شده اضافه کرد: قطعا توسعه روستایی با اعطای اسناد مالکیت شکل جدید بخود می گیرد، این روند در شهرهای زیر 25 هزار نفر جمعیت نیز با مسوولیت بنیاد مسکن و با ایجاد تعامل با ثبت اسناد و املاک و اداره اوقاف افق های تازه ای را پیش رو خواهد گشود.

مدیر بنیاد مسکن شهرستان کازرون با تاکید بر اینکه شهر بالاده از جمله مناطق دارای اولویت در توسعه است گفت: کاهش اختلافات ملکی و قانونمند شدن معاملات دو دستاورد بزرگ در اعطای اسناد مالکیت است که باید به آن توجه داشت.