دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان با 100 عنوان کتاب همزمان با افتتاح چهاردهمین نمایشگاه بزرگ کتاب استان در نمایشگاه کتاب حضور یافت.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، سید مظفر میربرگ کار معاون پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت با اشاره به افتتاح چهاردهمین نمایشگاه بزرگ کتاب گیلان و سیصد و هفتادمین نمایشگاه استانی کشور در رشت  اظهار کرد: دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان با 100 عنوان کتاب منتشر شده انتشارات دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان در این نمایشگاه حضور فعال دارد.

وی ادامه داد: کتب حاضر در غرفه دانشگاه آزاد اسلامی استان از چهار واحد دانشگاهی آستارا، بندرانزلی، لاهیجان و رشت در این نمایشگاه به نمایش درآمد.

میربرگ کار تصریح کرد: نمایشگاه کتاب گیلان در محل دائمی نمایشگاه های استان، در 200 غرفه و با 30 درصد تخفیف فروش برپا شده است و با حضور 400 ناشر برگزار می شود که 35 ناشر را ناشران گیلانی تشکیل می دهند.

چهاردهمین نمایشگاه بزرگ کتاب گیلان از بیست و ششم آبان ماه گشایش یافته است و تا یکم آذرماه از ساعت 10 تا 20 هر روز در محل دائمی نمایشگاه های استان واقع در کیلومتر چهار جاده رشت - تهران دایر شده و میزبان علاقه مندان به فرهنگ کتابخوانی است.