دبیر جشنواره سینمایی هفت از برگزاری ششمین دوره این جشنواره سینمایی با مشارکت ۲۰۰ هنرجو به مدت ۹ روز در مجتمع فرهنگی خاتم الانبیاء شهرستان رشت خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج از رشت، علی حلوی امروز در نشست خبری که در اداره ارشاد شهرستان رشت برگزار شد از برگزاری ششمین دوره جشنواره سینمایی آثار هنرجویی هفت خبر داد و گفت: این جشنواره به مدت ۹ روز در مجتمع فرهنگی و هنری خاتم الانبیاء اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رشت برگزار می شود.

حلوی به استقبال خوب هنرجویان از این جشنواره هنری نیز اشاره کرد و افزود: وجود چنین استقبالی از سوی هنرجویان و خانواده‌های آنها سبب شده که مسئولان هر ساله با عشق و علاقه بیشتری به برگزاری این جشنواره اقدام کنند.

دبیر برگزاری این جشنواره در ادامه با بیان اینکه در جشنواره امسال بخش‌های هنری به صورت سانس‌های مجزا اجرا می شود، گفت: مهمترین هدف از برگزاری این جشنواره ایجاد شور و نشاط در میان هنرجویان و همچنین شناسایی استعدادهای جوان در عرصه هنر سینما است.

وی همچنین به اجرای نمایش برای کودکان زیر ۴ سال نیز اشاره و بیان کرد: در این دوره از جشنواره ۱۱ نمایش برای کودکان ۵ تا ۱۲ سال اجرا می شود.

حلوی با اشاره به اجرای ٩ کار دوبله زنده در این جشنواره، گفت: جشنواره امسال با مشارکت و اجرای ٢٠٠ هنرجو برگزار می شود. اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گیلان، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رشت، شورای شهر رشت، سازمان فرهنگی شهرداری رشت در برگزاری این جشنواره همکاری می کنند.

 وی یادآورشد: این جشنواره از ۲۹ آبان الی ۱۵ آذر ماه در رشت برگزار می شود.