معاون فرهنگی کمیته امداد اصفهان گفت:هزار و ۶۰۰ نفر از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد اصفهان با مشارکت خیران و نیکوکاران از فیض حضور در پیاده‌روی اربعین حسینی بهره‌مند شدند.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، کریم زارع با بیان اینکه کمک به حضور در رویدادهای بزرگ مذهبی و فرهنگی از عوامل تأثیرگذار بر افزایش کیفیت زندگی مددجویان و تقویت عزت‌نفس آن‌هاست، گفت: این نهاد با مشارکت خیران و مردم نیکوکار استان به هزار و ۶۰۰ نفر از مددجویان تحت حمایت کمک‌هزینه سفر به عتبات عالیات به مبلغ نزدیک به یک میلیارد تومان پرداخت کرد.

وی بابیان اینکه برنامه‌ریزی کمیته امداد اصفهان برای کمک به هزار و ۴۰۰ مددجو در اربعین امسال بود، گفت: استقبال خوب نیکوکاران و خیران باعث افزایش ۲۰۰ نفری دریافت‌کنندگان این کمک‌هزینه شد.

معاون فرهنگی کمیته امداد اصفهان با تأکید بر اینکه کمیته امداد اصفهان به شکل مستقیم اقدام به اعزام مددجویان به عتبات عالیات در ایام اربعین حسینی نکرده و فقط با پرداخت کمک‌هزینه به تسهیل این امر پرداخت، گفت: به هر یک از مددجویان متقاضی پس از پایان سفر به شکل میانگین ۶۰۰ هزار تومان کمک‌هزینه پرداخت شد.

زارع بابیان اینکه در سال گذشته هزار و ۴۱۰ نفر از جامعه تحت حمایت این نهاد از کمک‌هزینه سفر به عتبات عالیات در ایام اربعین حسینی بهره‌مند شدند، گفت: برای این منظور ۴۲۳ میلیون تومان با کمک خیران و حمایت مردم نیکوکار اصفهان پرداخت شد.

معاون فرهنگی کمیته امداد اصفهان با اشاره به اجرای طرح شوق زیارت توسط این نهاد، گفت: این طرح برای جمع‌آوری کمک‌های مردمی به نیازمندانی که تابه‌حال به سفرهای زیارتی مشرف نشده‌اند راه‌اندازی شده است و مردم نیکوکار اصفهان می‌توانند با مراجعه به تارنمای shogheziarat.ir در این امر خداپسندانه سهیم شوند.