استاندار گلستان درباره لحظه تصادف خودرو مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی گفت : سرعت تریلی بسیار زیاد بود.

به گزارش خبرگزاری موج گلستان ، سید مناف هاشمی با تسلیت درگذشت رئیس سازمان تامین اجتماعی و معاون پارلمانی این سازمان در سانحه رانندگی در ورودی شهر گرگان اظهار داشت: این حادثه بسیار تلخ بود و باید این ضایعه را به دولت و همه مردم تسلیت بگوییم . بعد از این حادثه رئیس جمهور و آقای جهانگیری و خیلی از اعضای دولت تماس گرفتند و اظهار تأثر کردند.

 وی درباره چگونگی این حادثه گفت: بعد از کلنگ زنی مرکز درمانی در علی آباد کتول در حال بازگشت به گرگان بودیم که به خواست دکتر نور بخش قرارشد بازدیدی هم از بیمارستان تامین اجتماعی گرگان داشته باشیم.

 هاشمی با بیان اینکه" آنها در ماشین جلویی بودند و بنده به همراه وزیر در خودروی پشت سر آنان حضور داشتیم" ادامه داد : پشت یکی از تقاطع ها در لحظه ای کوتاه یک تریلی با سرعت بسیار زیاد به خودروی لندکروز رئیس سازمان تامین اجتماعی برخورد کرد.

 استاندار گلستان با ابراز اینکه احتمالا تریلی نسبت به خودروی جلویی ما دید نداشته است تصریح کرد: بعد از وقوع این حادثه برای این که ۵ دقیقه هم معطل رسیدن آمبولانس ها نشویم مصدومان را با خودروی ون همراه مان به نزدیکترین بیمارستان رساندیم.

 وی با اظهار اینکه در بیمارستان حکیم جرجانی هم کل کادر پزشکی استان با مدیریت دکتر فاضل بسیج شدند و به مدت ۲ ساعت ‏سی پی آر انجام دادند افزود: حتی برای اینکه نتیجه بگیرند شکافی هم در شکم  ایجاد کردند و ما هم به همراه وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی در بیمارستان حضور داشتیم و فقط دعا میکردیم اما متاسفانه تلاش‌های کادر پزشکی نتیجه بخش نبود و در این حادثه رئیس سازمان تامین اجتماعی و معاون پارلمانی این  سازمان را از دست دادیم.