رییس اتاق بازرگانی اصفهان گفت: به همت ملت و پشتوانه خون شهدا تحریم ها را پشت سر خواهیم گذاشت.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، سیدعبدالوهاب سهل آبادی در مجمع عمومی عادی سالیانه انجمن صنعت پخش ایران-شعبه اصفهان، ضمن تصدیق این موضوع که در شرایط موجود تولیدکنندگان و بازرگانان با مشکلات عدیده ای مواجه هستند، گفت: اتاق بازرگانی اصفهان برای انتقال مشکلات به رییس جمهور و معاونین وی همچنین وزرا از هیچ تلاشی فروگذار نکرده و سعی در رفع این مسایل داشته است.

 وی بیش از تحریم های اعمالی آمریکا علیه ایران، تحریم های داخلی را موجب ایجاد موانع بسیاری برای فعالان اقتصادی دانست و تاکید کرد: متاسفانه عدم همکاری بانک ها با فعالان اقتصادی، صدور بخشنامه های زیاد و بی مورد، دموکراسی شدید اداری محدودیت های زیادی برای تولیدکنندگان بخش خصوصی ایجاد کرده و فعالان اقتصادی از تحریم های داخلی بیش از تحریم های آمریکا علیه کشورمان آزرده شده اند.

رییس خانه صنعت، معدن و تجارت ایران افزود: قطعا با همت ملت و به پشتوانه خون شهدا تمامی تحریم ها و مشکلات امروز را پشت سر خواهیم گذاشت.

وی در شرایط موجود حفظ تشکل ها و حمایت از آنها را یکی از راهکارهای رفع مشکلات دانست و تاکید کرد: اتاق بازرگانی به عنوان بازوی مشورتی سه قوه و زبان گویای مشکلات فعالان اقتصادی تمامی تلاش خود را جهت رفع مسایل و موانع تولید ملی به کار گرفته و آماده انتقال نظرات و پیشنهادات سازنده در این زمینه به مقامات کشور می باشد.

 رییس اتاق بازرگانی اصفهان در ادامه از انجام اقدامات سازنده در زمینه حل مشکلات کارگران و بدهی فعالان اقتصادی به بانک ها توسط اتاق بازرگانی خبر داد و اظهارامیدواری نمود: با تعامل هر چه بیشتر مسوولین موانع موجود رفع شود.