جانشین فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از کشف 210 هزار نخ سیگار قاچاق به ارزش دو میلیارد و 500 میلیون ریال با تلاش مأموران پلیس شهرستان کرمانشاه خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، سرهنگ علیرضا مرزبانی در خصوص کشف مقادیر زیادی سیگار قاچاق، اظهار داشت: مأموران یگان امداد شهرستان کرمانشاه حین گشت زنی در سه‌راهی قزانچی به یک دستگاه خودرو پژو 405 مشکوک به کالای قاچاق متوجه شده و با شگرد خاصی آن را متوقف کردند.

وی ادامه داد: پس از توقیف خودرو و بازرسی از آن حدود 210 هزار نخ سیگار قاچاق در مارک‌های مختلف کشف شد.

مرزبانی ادامه داد: متهم دستگیرشده در بازجویی‌های به‌عمل‌آمده اعتراف کرد که این محموله قاچاق را از مرزهای غربی کشور وارد کرمانشاه کرده و قصد توزیع آن را در بازار داشته است.

جانشین فرمانده انتظامی کرمانشاه یادآوری کرد: طبق نظر کارشناسان ارزش این محموله قاچاق به بیش از دو میلیارد و 500 میلیون ریال می‌رسد.

وی بابیان اینکه متهم دستگیرشده به مقامات قضائی تحویل شد، یادآوری کرد: خودروی حامل کالای قاچاق نیز توقیف و روانه پارکینگ شد.

مرزبانی در پایان از اهتمام پلیس کرمانشاه برای مبارزه با پدیده قاچاق خبر داد و گفت: امروز قاچاقچیان با جدیتی که پلیس برای برخورد و مقابله با آن‌ها دارد، در امان نیستند.