فرمانده ناجا با تاکید بر اینکه حق مردم شهیدپرور ما خدمت در خور شأن آنها است، گفت: نیروی انتظامی نیز به خدمت کردن برای این چنین مردمی افتخار می کند و آماده شنیدن انتقادات و پیشنهادات دلسوزانه مردم است.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، سردار حسین اشتری در آئین یادواره 150 شهید محله "برزان" شهر اصفهان با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای این محله، اظهار داشت: اگر نسبت جمعیت این محل را با شهدای آن بخواهیم در نظر بگیریم شاید در کشور نمونه باشد.

وی با بیان اینکه محله برزان اصفهان یکی از محله های با قدمتی است که در قبل از انقلاب، حین و بعد از آن خدمات شایانی داشته، گفت: در این محله، علمای بزرگی می زیستند، همچنین در ماه های محرم و صفر همیشه مجالس سوگواری در آن برپا بوده و مردم این محله در همه صحنه های حساس انقلاب و دوران دفاع مقدس حضوری درخشان داشتند.

عالی ترین مقام انتظامی کشور اذعان کرد: امروز امنیت و آرامش ما در منطقه مثال زدنی است البته دشمن تلاش های زیادی برای ناامن کردن کشور ما کرد ولی به حول و قوه الهی، هدایت های مقام معظم رهبری، خون شهدا و مجاهدت رزمندگان اسلام در رسیدن به هدف خود ناکام ماند.

وی با انتقاد از برخی که می گویند نسل جوان امروز دیگر مانند گذشته پشت انقلاب و رهبری نیست، گفت: من با قاطعیت می گویم اگر همین امروز جنگی رخ دهد و مقام معظم رهبری(مدظله العالی) فرمان حضور در جنگ را صادر کنند تعداد جوانانی که شرکت می کنند اگر بیشتر از دوران دفاع مقدس نباشد، کمتر نخواهد بود.

سردار اشـتری با بیـان اینکه رئیس جمهور بی عقل آمریکا هنوز ملـت ایـران را نشناخته که ما را تهدید می کند و دم از تحریم های جدید می زند، تصریح کرد: 13 آبان امسال به نسبت تمام سال های انقلاب پرشکوه تر برگزار شد چرا که هر موقع دشمن، ایران اسلامی را تهدید کرد مردم چشمگیرتر از همیشه به صحنه آمدند.

فرمانده ناجا با بیان اینکه آنها می گویند انقلاب ایران به چهل سالگی خود نمی رسد، گفت: مردم ما در 22 بهمن امسال هم جواب آنها را می دهند و به یاری خداوند جوانان این مرز بوم، از این گونه ایام را بسیار خواهند دید.

وی با بیان اینکه باید به داشته هایمان افتخار کنیم، افزود: امروز به برکت خون شهدا در زمینه نظامی از توانمندی دفاعی بالایی برخورداریم و در موضوعات علمی، پزشکی و صنعتی نیز پیشرفت های چشمگیری داشتیم اما در زمینه اقتصادی لازم است که مسئولان تلاش بیشتری کرده و مشکلات مردم را حل کنند.

سردار اشتری، تصریح کرد: حق مردم شهیدپرور ما خدمت در خور شأن آنها است و نیروی انتظامی نیز به خدمت کردن برای این چنین مردمی افتخار می کند.

وی تاکید کرد: امروز ما با هرگونه قانون شکنی در کشور برخورد می کنیم و هرکجا که اراذل و اوباش بخواهند، گردنکشی کنند با آنان به شدت برخورد می کنیم البته در این زمینه طرح های مختلفی داریم تا مقتدرانه با کسانی که به حقوق مردم تجاوز می کنند، مقابله کنیم.

فرمانده نیروی انتظامی اظهار داشت: معتقدیم 99 درصد مردم کشور افراد شریف و با فرهنگی هستند و ما نیز همواره خود را خادم آنها می دانیم؛ تمام کلانتری ها و پاسگاه های ناجا مأمن و پناهگاه آنها هستند.

سردار اشتری در پایان به حضور فرماندهان نیروی انتظامی در بین مردم و رسیدگی به مشکلات آنان تاکید کرد و گفت: ناجا همیشه آماده شنیدن انتقادات و پیشنهادات دلسوزانه مردم است و قطعاً آنها را در برنامه های خود مد نظر قرار می دهد.