مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه محمد رسول‌الله(ص) شیراز هدف تحریم‌های ثانویه را به‌هم ریختگی روح و روان ملت ایران دانست و تأکید کرد: آمریکا باید بداند که این توطئه‌ها علی‌رغم هیاهو کارآیی ندارد.

به گزارش خبرگزاری موج از فارس به نقل از روابط عمومی سپاه ناحیه محمدرسول الله(ص) شیراز، حجت‌الاسلام عباس حاجی‌پور، مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه محمد رسول‌الله(ص) در سلسله نشست‌های بصیرتی و عقیدتی این ناحیه از سپاه به تحریم‌های جدید آمریکا علیه ملت ایران اشاره کرد و گفت: هدف این تحریم‌ها به‌هم ریختگی روح و روان ملت ایران است اما آمریکا باید بداند که این توطئه‌ها علی‌رغم هیاهو کارآیی ندارد.

وی با تأکید بر اینکه استقامت فکری و عملی راه مقابله با توطئه‌های دشمنان است، گفت: آمریکا در این تحریم‌ها تلاش می‌کند تا ما را در یک مذاکره منطقه‌ای و موشکی غافلگیر کند اما به یاری خدا با رهبری مدبرانه رهبر معظم انقلاب راه به جایی نخواهد برد.

حاجی‌پور در بخش دیگری از سخان خود گفت: در حدیثی از پیامبر مکرم اسلام(ص) آمده است که الناس علی دین ملوکهم یعنی مردم به مدیران و رؤسایشان نگاه می‌کنند واز یک اداره کوچک تا یک مجموعه بزرگ عملکرد مدیران آنان را می‌بینند.

وی افزود: ‌متأسفانه برخی از مدیران به دنبال رانت و مطامع دنیایی هستند که برای رفع این مشکل، نیازمند یک نظام هدفمند نظارتی قوی هستیم.

حاجی‌پور تأکید کرد:‌ باندبازی و پارتی‌بازی و بی‌عدالتی به نظام اسلامی ما ضربه می‌زند و جوانان ما را نا امید می‌کنند و البته مردم نیز از این مسائل ناراحت هستند.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه محمد رسول‌الله(ص) شیراز به برخی از اظهارات نمایندگان مجلس نیز اشاره کرد و گفت: برخی از اظهارات کسانی که وکیل مردم در مجلس هستند، جای تأمل دارد و به جای اینکه به دنبال رفع مشکلات مردم باشند، به دنبال مسائل حاشیه‌ای و تنش‌زا هستند.