فرمانده انتظامی استان گفت: همه تاریخ مدیون شهدا هستند و وجود شهدا باعث می شود تا همکاران ما مصمم تر از گذشته به وظیفه خود بپردازند.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، سردار مهدی معصوم بیگی در خصوص شهادت ستوان یکم محمود رفیعی و پیام آن برای جامعه اظهار کرد: فلسفه وجودی نیروی انتظامی، خدمت به مردم و سربازی ولایت است و در این راه، با همه وجود و استعداد کوشش می کند و برای شهادت و جانبازی آمادگی کامل را دارد.

وی در ادامه افزود:یکی از آسیب های مهم جامعه که از آن به عنوان یک ابر آسیب یاد می شود؛ مسئله مواد مخدر و توزیع آن در سطح جامعه است که هم آسیب های مستقیم داشته و هم باعث بروز سایر آسیب ها در بستر جامعه می شود.

فرمانده انتظامی استان اصفهان همچنین تصریح کرد: زمانی که به آمارهای زندان ها مراجعه می کنیم، در می یابیم بخش قابل توجهی از زندانیان به دلیل جرایم مرتبط با مواد مخدر زندانی شده و همچنین در خصوص آسیب های اجتماعی نیز، مسئله مواد مخدر، سهم بسزایی دارد.

این مقام ارشد انتظامی همچنین متذکر شد: عزم نیروی انتظامی برای مبارزه و مقابله با قاچاقچیان مواد مخدر بسیار جدی است و کشف 22 تن مواد مخدر در سال جاری و دستگیری بیش از 12 هزار نفر قاچاقچی و مواد فروش و معتاد متجاهر، موید این مطلب است.

سردار معصوم بیگی ادامه داد: در حوزه پاک سازی، بیش از 3 هزار و 500 عملیات در استان اصفهان در سال جاری انجام گرفته است.

وی با اشاره به اشراف کامل نیروی انتظامی بر فضای جرم در جامعه یادآور شد: نگاه نیروی انتظامی به مسئله مبارزه با مواد مخدر، نگاهی اولویت دار است و همین باعث شده تا افراد زیادی در این راه به فیض شهادت نائل آیند.

انتظامی استان اصفهان، شهید محمود رفیعی را فردی خادم، ولایت مدار، سخت کوش و از جان گذشته توصیف کرد و گفت: شهید رفیعی جان خود را در راه امنیت فدا کرد و این عمل از ارزش بسیار بالایی برخوردار است.

سردار معصوم بیگی با جاویدان خواندن شهدا در تاریخ اعلام داشت: همه تاریخ مدیون شهدا هستند و وجود شهدا باعث می شود تا همکاران ما مصمم تر از گذشته به وظیفه خود بپردازند.

وی ادامه داد: از طرفی، وجود شهید، طراوتی معنوی برای جامعه به همراه دارد و اثر این شهادت در درون و برون سازمان بسیار گسترده است و وجود شهدا در جامعه، مردم و پلیس را برای مقابله با گردنکشان مصمم تر و متحدتر می کند.

فرمانده انتظامی استان اصفهان در پایان گفت: نیروی انتظامی پس از جنگ 5 هزار شهید تقدیم کشور کرده و این عزم برای شهادت و از جان گذشتی، باز هم در وجود کارکنان خدوم این نیرو است.