پیکر شهید سید نورخدا موسوی با بدرقه نظامی و با حضور پرشور مردم، مسوولین کشوری و استانی تشییع و در گلزار شهدای خرم‌آباد به خاک سپرده شد.

به گزارش خبرگزاری موج از لرستان، در مراسمی باشکوه، پیکر شهید سید نورخدا موسوی «شهید زنده لرستان» با پیام تسلیت رهبر معظم انقلاب و با حضور چشمگیر عموم مردم انقلابی، سردار حسین اشتری فرمانده ناجا، سردار احمدرضا رادان رئیس مرکز مطالعات راهبردی ناجا، آیت الله سید احمد میرعمادی نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم‌آباد، سید موسی خادمی استاندار لرستان، نمایندگان مردم لرستان در مجلس شورای اسلامی، استاندار کرمانشاه و جمعی از مسوولین کشوری و لشکری در خرم‌آباد برگزار شد.

تشییع سید نورخدا موسوی

فرمانده ناجا: رهبری فرمودند سلام و پیام تسلیت من را به مردم لرستان برسانید

در این مراسم که در ستاد فرماندهی انتظامی لرستان برگزار شد، سردار حسین اشتری در سخنانی، گفت: رهبر معظم انقلاب حضرت امام خامنه‌ای فرمودند که سلام و پیام تسلیت من را به مردم لرستان برسانید.

سردار اشتری خاکسپاری سید نورخدا موسوی

فرمانده نیروی انتظامی، افزود: شهید سید نورخدا موسوی بعد از مجروحیت در حالت نباتی زندگی کرد. لذا جادارد که به پدر و مادر این عزیز، همسر صبور و فرزندان دلاور ایشان تبریک و تسلیت گفت و اعلام کرد که خداوند اجر شما را خواهد داد.

آیت الله میرعمادی: سید نورخدا موسوی فرهنگ ایثار را در لرستان زنده نگه داشت

در ادامه مراسم تشییع و تدفین شهید زنده لرستان، حضرت آیت الله سید احمد میرعمادی نیز در سخنانی، گفت: 10 سال جانبازی شهید سید نورخدا موسوی، فرهنگ ایثار را در لرستان زنده نگه داشت.

آیت الله میرعمادی مراسم سید نورخدا موسوی

نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم‌آباد، تصریح کرد: حضور کم‌سابقه مردم در مراسم تشییع و تدفین این شهید بزرگوار به جهانیان نشان می‌دهد که مردم ایران با وجود همه مسائل، پشتیبان انقلاب هستند.

این در حالی است که پیکر شهید سید نورخدا موسوی، پس از اقامه نماز توسط نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم‌آباد، با بدرقه نظامی و بر دوش هزاران دلداده اسلام و انقلاب تشییع و در گلزار شهدای خرم‌آباد به خاک سپرده شد.

تشییع و تدفین شهید نورخدا موسوی

خبرگزاری موج، شهادت سید نورخدا موسوی را به حضرت ولی عصر(عج)، مقام معظم رهبری، خانواده شهدا و ایثارگران، خانواده؛ همسر و فرزندان این شهید والامقام و عموم مردم لرستان تبریک و تسلیت می‌گوید.