حبیب جمشیدی در گفت‌و‌گو با موج، خبر منتشره صبح امروز در برخی رسانه‌ها مبنی بر ریزش کوه در محور خرم‌آباد-پلدختر را تکذیب کرد.

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای لرستان در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری موج، خبر منتشره صبح امروز در برخی رسانه‌ها مبنی بر ریزش کوه در محور خرم‌آباد-پلدختر را تکذیب کرد و گفت: این موضوع صحت ندارد.

حبیب جمشیدی، تصریح کرد: خوشبختانه ریزش کوه و انسداد جاده در محورهای مواصلاتی استان نداریم و ریزش خفیفی که شب گذشته در محور پلدختر گزارش شد در کوتاه‌ترین زمان ممکن برطرف گردید، لذا بازنشر خبر اتفاق دیشب و القای این مطلب که امروز در پلدختر با ریزش کوه مواجه بوده‌ایم مردود است، لذا این خبر را تکذیب می‌کنم.

رسانه‌ها، اخبار حوزه راهداری را از اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استعلام کنند

وی با قدردانی از تلاش و پیگیری خبرگزاری موج و سایر رسانه‌های استان در پیگیری موضوع، تاکید کرد: از اهالی رسانه لرستان تقاضا دارم در صورت دریافت گزارشات اینچنین، منبع اظهارنظر را اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان دانسته و مراتب را از مدیرکل، معاونین و روابط عمومی این اداره کل جویا شوند.

گفتنی است ازصبح امروز، برخی رسانه‌ها و فعالان فضای مجازی در خبری مدعی شدند که محور مواصلاتی شمال به جنوب (خرم‌آباد-پلدختر) به دلیل ریزش کوه مسدود شده است که این خبر توسط معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای لرستان، در گفت‌و‌گو با خبرگزاری موج، تکذیب شد.