معاون فرهنگی اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت: به مناسبت دهه وقف بیش از 300 برنامه فرهنگی در سراسر استان اصفهان اجرا می شود.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین ولی الله روان بیان داشت: همزمان با دهه وقف 369 برنامه فرهنگی در سراسر استان اجرا  و کلنگ 14 پروژه عمرانی نیز زده و یا به بهره برداری می رسند.

وی افزود: با هدف ترویج فرهنگ غنی وقف و همچنین اطلاع رسانی در ارتباط با دستاوردهای ادارات اوقاف و امور خیریه همزمان با دهه وقف 369 برنامه فرهنگی در سراسر استان اجرا می شود.

معاون فرهنگی اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان ادامه داد: همچنین 14 پروژه عمرانی نیز در این دهه کلنگ آنان زده می شود و یا به بهره داری می رسند و 3 مسابقه ورزشی نیز در رشته های مختلف در این دهه با حضور کارکنان ادارات اوقاف و امور خیریه و اصحاب وقف برگزار می شود.

حجت الاسلام و المسلمین ولی الله روان بیان کرد: در راستای اجرای این برنامه ها در دهه وقف 21 مبلغ اعزامی از شهر مقدس قم، 349 مبلغ بومی و همچنین 132 مبلغ مستقر در بقاع متبرکه و امامزادگان سراسر استان با ادارات اوقاف و امور خیریه همکاری و مشارکت دارند.

گفتنی است؛  دهه وقف از 15 آبان ماه آغاز می شود و تا 25 آبان ماه نیز ادامه دارد.