آیت الله فلاحتی با صدور پیامی از حضور پرشور و حماسی مردم استان در راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان تقدیر و تشکر نمود.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، در این پیام آمده است؛ درود خداوند بر ارواح پاک و طیبه شهیدان انقلاب اسلامی ایران و شما مردم ولایتمدار و همیشه در صحنه استان گیلان که بار دیگر همگام با ملت سرافراز ایران اسلامی برای تجدید پیمان و بیعت با آرمانهای مقدس بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) و در لبیک به ندای ولی امر مسلمین جهان حضرت آیت الله امام خامنه ای حماسه ای باشکوه و کم نظیر آفریدید.

این حرکت عظیم شما مردم انقلابی و فریادهای کوبنده “مرگ بر آمریکا” دارای پیام های متعددی به تمامی مستکبران عالم به ویژه شیطان بزرگ بوده و با این حماسه ثابت کردید که در دفاع از اسلام و ایران عزیز نه تنها تحریم های استکبار جهانی در شما تاثیری نداشته بلکه بر عزم راسخ و حضور دشمن شکنتان در صحنه های مختلف افزوده است. این خروش با بصیرت نشانگر این بوده که هیچ گاه در حفظ و صیانت از دستاوردها و ارزشهای نظام مقدس جمهوری اسلامی کوتاه نخواهید آمد.

اینجانب بر خود فرض میدانم از حضور حماسی آحاد مردم استان و اقشار مختلف جامعه به ویژه نوجوانان و جوانان عزیز دانش آموز و دانشجو نهایت تشکر و قدردانی را به عمل آورده و سربلندی و موفقیت همگان را ذیل توجهات حضرت ولی عصر(ارواحنا فداه) از درگاه پروردگار متعال مسئلت نمایم.

رسول فلاحتی

نماینده ولی فقیه در استان گیلان و امام جمعه رشت