نماینده ولی فقیه در گیلان به حضور گسترده مردم این استان در دفاع از انقلاب و ولایت اشاره کرد و گفت: ولایتمداری از افتخارات مردم گیلان است.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، آیت الله رسول فلاحتی امروز در دیدار با سید عزت الله ضرغامی عضو شورای عالی فضای مجازی با اشاره به حضور گسترده مردم این استان در دفاع از انقلاب اظهار کرد: مردم گیلان همواره در دفاع از ولایت از استان های پیشرو در کشور هستند.

وی به حضور گیلانی ها در صحنه هشتم دی ماه سال ۸۸ اشاره کرد و افزود: مردم گیلان به ویژه رشت یک روز زودتر از استان های دیگر برای دفاع از انقلاب و حریم ولایت در صحنه حضور پیدا کردند.

حضور گیلانی ها در ۸ دی سال ۸۸ تصاویر زیبایی را خلق کرد

عضو شورای عالی فضای مجازی نیز در این دیدار به حضور خود در گیلان برای حضور در راهپیمایی ۱۳ آبان اشاره کرد و افزود: گیلان از استان های مهم و تاثیرگذار کشور در دفاع از ارزش های انقلاب است.

دیدار دکتر عزت الله ضرغامی با نماینده ولی فقیه درگیلان

عزت الله ضرغامی به حضور گسترده مردم گیلان در راهپیمایی ها اشاره کرد و افزود: در ایام الله ها تصاویر زیبایی از گیلان پخش می شود.

وی با اشاره به حضور گیلانی ها در هشتم دی ماه سال ۸۸ یک روز زودتر از دیگر مناطق کشور، بیان کرد: در عاشورا فتنه گران به ساحت امام حسین(ع) توهین کردند و گیلانی ها در صف مقدم در دفاع از حریم امامت بودند.

عضو شورای عالی فضای مجازی به تصاویر با حضور با چتر مردم گیلان در راهپیمایی ها اشاره کرد و یادآور شد: مردم متدین رشت همواره تصاویر زیبایی را خلق کردند.

ضرغامی، جمعیت انبوه در ۸ و ۹ دی سال ۸۸ را دفاع یکپارچه مردم از ولایت خواند و تصریح کرد: ۹ دی سال ۸۸ پیوند آحاد مردم با امام بود.