استاندار فارس در بازدید از پروژه ترمینال بین المللی فرودگاه شیراز با بیان اینکه روند پیشرفت پروژه از ماه گذشته تا کنون به رغم مشکلات رضایت بخش بوده است، از پیشرفت فیزیکی ۶۰درصدی این پروژه خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج از فارس، اسماعیل تبادار در بازدید ماهانه خود از روند ساخت ترمینال بین المللی فرودگاه شیراز با تاکید بر اهمیت و تاثیرگذاری این پروژه در ابعاد مختلف گردشگری، سرمایه گذاری و رونق اقتصادی استان، از پیشرفت فیزیکی 60درصدی این پروژه خبر داد و گفت: روند پیشرفت پروژه از ماه گذشته تا کنون به رغم مشکلاتی همچون تغییر قیمت ها و تاخیر در اجرای قرارداد B.L.T رضایت بخش بوده است.

وی تصریح کرد: با توجه به میزان اهمیت پروژه از ابتدای فعالیت در استان سرکشی از روند پیشرفت آن و بررسی و رفع مشکلات موجود در دستور کار قرار داشته است.

نماینده عالی دولت در استان فارس ابراز امیدواری کرد با همکاری پیمانکار، شرکت فرودگاه ها و سایر دستگاه های مربوطه و ادامه این روند در چند ماه آینده ابتدا شاهد  اتمام ترمینال و سپس سایر بخش های پروژه باشیم.

استاندار فارس در بازدید از پروژه ترمینال بین المللی فرودگاه شیراز

استاندار فارس با اشاره به اینکه ترمینال داخلی فرودگاه بین المللی شهید دستغیب شیراز جزو سه فرودگاه برتر کشور قرار دارد، اظهار کرد: پروژه ترمینال پروازهای خارجی کاستی های موجود در این بخش از فرودگاه شیراز را برطرف خواهد کرد.