رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان از کشف 100 کیلو گرم تریاک در بخش خشکبیجار شهرستان رشت خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، احداله احدی گفت: ماموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر در پی بررسی گزارشات مردمی از فعالیت یک باند در زمینه تهیه و توزیع مواد مخدر در استان گیلان مطلع شده و با تحقیقات پلیسی از صحت موضوع اطمینان حاصل کردند.

این مقام انتظامی اظهار داشت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با همکاری سربازان گمنام امام زمان (عج) پس از انجام تحقیقات نامحسوس متوجه شدند این باند 4 نفره در حال انتقال مقدار قابل توجهی مواد مخدر به استان گیلان هستند.

وی با اشاره به اینکه با انجام تعقیب و مراقبت انجام شده توسط ماموران مبارزه با مواد مخدر خودرو کامیون قاچاقچیان در بخش خشکبیجار شهرستان رشت شناسایی و متوقف شد افزود: در بازرسی از این خودرو 100 کیلو گرم مواد مخدر از نوع تریاک که در بطری‌های نوشابه جاسازی شده بود کشف شد.

احدی با بیان اینکه در این راستا قاچاقچی 33 ساله به همراه 3 نفر از همدستانش که دو مرد و  یک زن بودند دستگیر شدند گفت: متهمان پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مقام قضایی معرفی شدند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان گیلان گفت: پلیس مبارزه با مواد مخدر به طور شبانه روز ی آماده دریافت اخبار و گزارشات در مردم در حوزه مواد مخدر است.