معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه موضوع بازاریابی اجتماعی را ضرورت پرداخت به مسائل حاشیه‌نشین‌ها دانست و گفت: برای قبول افتادن برنامه‌های اجتماعی باید ذائقه شناسی شود و متناسب با جامعه هدف اقدام نمود.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، محمد الهی تبار بابیان اینکه یک فعال اقتصادی برای کار خود ابتدا بازاریابی و بر اساس ذائقه مشتری بازاریابی می‌کند، افزود: خدمات در حوزه اجتماعی نیز باید اقبال داشته باشد نه اینکه اوضاع را بدتر از قبل کند.

وی بر اعلام نظر هرچه سریع‌تر دفاتر تسهیل گری در اولویت‌بندی مسائل حاشیه‌نشین‌ها تأکید کرد و گفت: اعتبارات و بودجه بر اساس خروجی این دفاتر به مناطق حاشیه‌نشین اختصاص پیدا خواهد کرد و دستگاه‌های مرتبط نیز باید ورود جدی در بحث این مناطق داشته باشند.

الهی تبار در ادامه با ابراز امیدواری برای اجرای هرچه زودتر طرح "نماد" آموزش‌وپرورش در مدارس استان اظهار داشت: طرح "نماد" موضوع جامع و زیرساختی است که مطالعات آن می‌تواند برای محققین و کنترل‌کنندگان رفتاری مهم باشد. اگر خواهان جامعه‌ای سالم هستیم آموزش‌وپرورش اساس کار آن است. کمک کنیم تا تمام استان تحت پوشش این طرح قرار گیرد.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کرمانشاه در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اهمیت جمعیت عشایر برای استان تأکید کرد: عشایر در سخت‌ترین شرایط برای استان تولید دارند و اقتصاد خوبی را رقم‌زده‌اند. نباید سطح خدمات فرهنگی به عشایر پائین تر از روستائیان باشد.