موج

معاون ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان مطرح کرد؛

معاون ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان گفت: نیازهای تجهیزاتی و تاسیساتی ورزش شهرستان میناب را رفع می کنیم.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، «فریبا محمدیان» در نشست با بانوان ورزشکار شهرستان میناب اظهارکرد: استان هرمزگان در بخش پسران ودختران استعدادهای سرشاری در رشته های ورزشی به ویژه ورزش‌های سرعتی، استقامتی و قدرتی دارد و از استان های ویژه در عرصه استعدادیابی در کشور محسوب می شوند.

وی با اشاره به نیازهای تجهیزاتی و تاسیساتی شهرستان میناب تصریح کرد: نهایت همکاری در این زمینه را براساس برنامه استانی انجام می دهیم.

معاون وزیر  ورزش و جوانان  با بیان اینکه شهرستان میناب از جمعیت بالایی برخودار است پس باید برای اوقات فراغت مردم در این شهرستان برنامه ریزی کرد، گفت: در این رستا 16 برنامه ملی با 6 راهبرد اجرایی در دستور کار است که در استان هرمزگان و شهرستان میناب نیز اجرای می شود.

محمدیان درپایان با اشاره به ظرفیت ها اداری و اجتماعی شهرستان میناب گفت: یک برنامه ویژه برای دختران و پسران در این شهرستان ترسیم می کنیم تا بتوان آسیب های اجتماعی را کاهش دهیم.

محمد احمدی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میناب نیز در این نشست با اشاره به جمعیت شهرستان میناب اظهارکرد: فرمانداری این شهرستان به عنوان دومین شهرستان استان هرمزگان در حال ارائه خدمات به مردم شرق هرمزگان است .

وی افزود: امروز مردم به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی در جای جای کشور ایران اسلامی از خدمات آموزشی، ورزشی و بهداشتی و زیربنای برخودار شده اند.

نماینده عالی دولت در شهرستان میناب گفت: نشاط و سلامت جامعه با ورزش است وهمان طور که امروز شاهد رشد علمی جامعه هستیم، در حوزه های دیگر مخصوصا ورزش نیز باید استعداد ها شکوفا شود.

وی افزود: توسعه ورزشی باید با محوریت شهرستان میناب به عنوان مرکز شرق هرمزگان باشد زیرا مردم شرق هرمزگان در حوزه های مختلف خدمات را از این شهرستان دریافت می کنند.

احمدی با اشاره به ناهنجاری ها جامعه تاکید کرد: علی رغم داشتن پتانسیل ها و ظرفیت های مختلف در شهرستان میناب نیازمند ترسیم نقشه نجات بخش جامعه و توسعه خدمات زیربنایی در حوزه ورزش در این شهرستان هستیم.

وی افزود: در کنار آموزش و مشاوره، ورزش نیز می تواند جامعه را از ناهنجاری ها دور کند و نگاه ویژه باید به توسعه ورزش در شهرستان میناب به ویژه ورزش بانوان شود.

فرمانداری ویژه شهرستان میناب در بخش پایانی سخنان خود با بیان این مطلب که ورزشکاران شهرستان میناب در رشته های مختلف ورزشی نه تنها در سطح ملی می درخشند بلکه در سطح بین المللی نیز برای ایران اسلامی افتخار آفرین هستند تصریح کرد: برای حفظ و توسعه ورزش این شهرستان نیازمند مساعدت و همراهی وزارت ورزش و جوانان هستیم.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها