نبود پزشک متخصص تمام وقت در بیمارستان حضرت فاطمه الزهرا (س) مینودشت سبب شده تا خدمات این حوزه به مردم نامطلوب باشد.

به گزارش خبرگزاری موج گلستان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری مینودشت، حضور کمرنگ پزشک متخصص در بیمارستان فاطمه الزهرا (س) مینودشت و تعداد زیادی بیمار در روزی که این پزشکان حضور ندارند سبب شده تا رسیدگی به این بیماران با مشکل مواجه شود .

این پایگاه تصریح کرد : وضعیت اقتصادی و معیشتی مردم مینودشت به گونه ای است که حضور پزشک متخصص تمام وقت در بیمارستان این شهرستان را ضروری کرده تا مردم بتوانند به راحتی از خدمات آن استفاده نمایند .

فرماندار مینودشت علاوه بر دیدار با مدیران کارکنان و تیم پزشکی بیمارستان از بخش های مختلف این مرکز درمانی شامل رادیولوژی، کلینیک ،تخصصی ، اورژانس ، داروخانه و بخش بستری نیز بازدید کرد.

 در همین پیوند رئیس شبکه بهداشت و درمان مینودشت روز پنجشنبه گفت : بیمارستان فاطمه الزهرا (س)این شهرستان هم اکنون ۱۲ پزشک متخصص دارد که هر کدام دو تا سه روز در هفته به صورت پاره وقت در این مرکز درمانی حضور می یابند.

 دکتر ابراهیم فدایی افزود: این بیمارستان اکنون با کمبود پزشک متخصص اطفال و داخلی مواجه است که در این زمینه پیگیری های لازم از طریق دانشگاه علوم پزشکی گلستان انجام شده است.

 وی اضافه کرد : مسئولان دانشگاه علوم پزشکی گلستان قول مساعدت برای رفع این کمبود را تا پایان آذر امسال داده اند.

 شهرستان مینودشت با افزون بر ۸۱ هزار نفر جمعیت که در دو شهر و ۷۶ روستا سکونت دارند در شرق استان گلستان واقع است.