رئیس پلیس امنیت عمومی استان اصفهان از اجرای طرح بازدید و کنترل تعداد 278 واحد تالار و باغ تالارها و پلمب 3 واحد تالار و باغ تالار در اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، سرهنگ محمد حسن اسماعیلی با اشاره به بازدید و کنترل فعالیت 278 واحد تالار و باغ تالار در اصفهان گفت: طرحی ضربتی سرکشی از این مراکز اجرا شد که برای 18 واحد اخطار پلمب ، 55 واحد تعهد و 3 واحد نیز پلمب شد.

وی اظهار داشت: در پی وصول گزارش های مردمی و نارضایتی عموم شهروندان از تبدیل باغ ها و اراضی کشاورزی در حاشیه شهر و تبدیل این امکان به کاربری تجاری، اداره نظارت بر اماکن عمومی طی بازرسی از این اماکن را اجرا کرد.

این مقام انتظامی بیان داشت: عدم رعایت ضوابط انتظامی ، عرضه و ارائه اقلام ممنوعه بهداشتی همچون قلیان و بعضا نگهداری برخی از اقلام ممنوعه از مواد تخلفات واحدهای صنفی است.

سرهنگ اسماعیلی در ادامه گفت: تغییر کاربری اراضی کشاورزی به تجاری و افزایش ساخت و ساز های غیر مجاز در اطراف اصفهان زمینه ساز آسیب های جدی به محیط زیست و خسارات غیر قابل جبران در حوزه امنیت اجتماعی و ایجاد حاشیه نشینی در مجاورت شهر خواهد شد.

رئیس پلیس امنیت عمومی استان اصفهان با اعلام تداوم و تشدید این گونه برنامه ها و اقدامات کنترلی و نظارتی پلیس، از عموم شهروندان خواست، در صورت مشاهده هرگونه تخلف، موضوع را به مرکز فوریت های پلیسی110 اطلاع دهند.