پنجاه و ششمین ناوگروه اطلاعاتی عملیاتی نیروی دریایی ارتش بعد از گذشته 65 روز و طی 8872 هزار مایل دریایی صبح امروز در منطقه یکم امامت نداجا پهلو گرفت.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، پنجاه و ششمین ناوگروه اطلاعاتی عملیاتی نیروی دریایی  ارتش متشکل از ناوشکن نقدی و ناو لجستیک بوشهر بعد از گذشته 65 روز و طی 8872 هزار مایل دریایی و حضور در اقیانوس هند و خلیج عدن صبح امروز در منطقه یکم امامت نداجا پهلو گرفت.

  دریادار دوم تاشک فرمانده قرارگاه ناوگان جنوب نداجا در حاشیه برگزاری مراسم استقبال از این ناوگروه گفت: حضور مستمر ناوگروه های نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران به منظور اجرایی کردن دستورات فرماندهی کل قوا، حفظ و حراست از منافع جمهوری اسلامی ایران در آب های دور دست، به احتزاز در آوردن پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران و خنثی سازی پروژه ایران حراسی و تامین امنیت خطوط دریانوردی و مواصلاتی جمهوری اسلامی ایران صورت می گیرد.

وی در پایان خاطر نشان کرد:در واقع حضور ناوگروه های نیروی دریایی در آب های آزاد «ما می توانیم را به ما توانستیم» تبدیل کرد که این موفقیت نتیجه ایثار و از خود گذشتگی کارکنان و خانواده‌ هایشان می باشد.