تیم هیئت ژیمناستیک استان کردستان در رقابت های قهرمانی غرب کشور حضور پیدا کرد و توانست هشت مدال رنگارنگ و سکوی نائب قهرمانی این دوره از رقابت ها را کسب کند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان؛دختران ژیمناستیک کار کردستانی در رقابت های غرب کشور مقام نایب قهرمانی را کسب کردند.

بر اساس رقابت های ژیمناستیک قهرمانی بانوان غرب کشور در رده سنی نونهالان با شرکت ژیمناستیک کاران استان های غرب کشور به میزبانی استان لرستان برگزار شد.

در این رقابت ها بیش 90 ژیمناستیک کار نونهال دختر در قالب 10 تیم به نمایندگی از استان های همدان، کردستان، کرمانشاه و لرستان به مدت دو روز در بخش های مختلف با یکدیگر به رقابت پرداختند.

تیم استان کردستان با سرپرستی طاهره اصلانی و مربیگری شهره طالبان پیره در این رقابت ها حضور پیدا کرد و با کسب هشت مدل رنگارنگ موفق به فتح سکوی نایب قهرمانی این مسابقات شد.

در نتایج بخش انفرادی، نیها زرین تاج، سیده الینا رحمانی و نارین فرهادی سه نشان طلای بخش خرک را بدست آوردند، ژوانا محمدی و نیان زرین تاج در بخش خرک و ژوانا خدری در بخش حرکات زمینی صاحب سه نشان نقره شدند، همچنین شینا فرامرزی در بخش خرک و روژا حیدری در بخش حرکات زمینی به دو نشان برنز دست یافتند.

در نتایج تیمی، استان لرستان مقام اول را بدست آورد، تیم کردستان پس از لرستان بر سکوی دوم ایستاد و استان کرمانشاه نیز در جایگاه سوم قرار گرفت.