رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اصفهان گفت: در تصادف پراید با وانت نیسان در بزرگراه چمران اصفهان 2 نفر کشته و یک نفر مجروح گردید.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، سرهنگ رضا رضایی گفت: در اثر تصادف بین یک دستگاه پراید با وانت نیسان و کارگری که در کنارگذر بزرگراه چمران در حال شست و شوی جدول بود 2 تن جان باختند.

وی ادامه داد: ساعت 2 بامداد امروز  مأموران پلیس راهنمایی و رانندگی شهر اصفهان از تصادف پراید با نیسان و کارگر شهرداری در کنارگذر بزرگراه چمران به‌ سوی آل محمد مطلع و به محل اعزام شدند.

این مقام انتظامی بیان داشت : متأسفانه در اثر وقوع این حادثه رانندگی راننده پراید و کارگر شهرداری که در حال شست و شوی جدول کنار خیابان بودند جان خود را از دست دادند.

سرهنگ رضایی بیان کرد: علت وقوع این حادثه توسط کارشناسان 50 درصد راننده پراید به علت عدم توجه به جلو و 50 درصد وانت شهرداری و کارگر به علت عدم استفاده از تجهیزات ایمنی اعلام‌شده است .

رئیس پلیس راهور اصفهان در پایان به رانندگان توصیه کرد: در همه حال با سرعت مجاز و مطمئنه رانندگی کنید و از به جلو و اطراف توجه کامل داشته باشید تا شاهد وقوع این‌گونه حوادث جبران‌ناپذیر نباشیم.