مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان اصفهان گفت: از 20 مهر تا پنج آبان سال جاری بیش از70 هزار مسافر با حمل ونقل عمومی برای شرکت در مراسم اربعین حسینی جابه جا شده اند.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، مهدی خضری در جمع خبرنگاران با اشاره به جابجایی بیش از 70 هزار مسافر اصفهانی برای اربعین اظهار کرد: بر اساس آخرین آمار ارسال شده از سوی شرکت های مسافربری و همانطور که پیش بینی می شد بیشترین زوار اصفهانی، مرز مهران را برای سفر خود انتخاب کرده اند.

وی افزود: 49 هزار و 92 نفر ازمسافران اصفهانی از مرز مهران،12 هزار و 723مسافر از مرز چذابه و 6هزار و 775 مسافر از مرز شلمچه به کربلا سفرکردند.

مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اصفهان تعداد مسافری که به طور مستقیم و با شرکت های حمل ونقل بین المللی از اصفهان به کربلا سفر کرده اند را حدود یک هزار و 450 مسافر عنوان کرد و گفت: 60 سفر دربستی نیز از اصفهان به مقصد کربلا و نجف انجام شده است.

خضری تعداد کل سفرهای ثبت شده از اصفهان را  نیز دوهزار و135 سفر اعلام کرد و افزود: 1457 سفر از مرز مهران، 430 سفر از چذابه و248 سفر از مرز شلمچه انجام شده است.

مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اصفهان از نظارت شبانه روزی اداره مسافر و اداره ایمنی و ترافیک اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اصفهان بر شرکتهای مسافربری خبر داد و گفت: برای جلوگیری از حوادث احتمالی بازرسان بر روند انجام صحیح و کامل معاینه فنی اتوبوس ها و سایر شاخص های اثرگذار بر کیفیت سفر نظارت ویژه دارند.