به گفته مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر کرمانشاه، در راستای نظارت و کنترل بر نحوه خدمات‌رسانی و نرخ کرایه‌ها، اکیپ‌های گشت و بازرسی در ایام اربعین در ورودی‌ها و پایانه‌های مسافربری مستقر می‌گردند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، سجاد سلیمانی با تأکید بر انجام برنامه‌ریزی لازم و آمادگی و هماهنگی کامل سازمان تاکسیرانی کرمانشاه جهت سرویس‌دهی ناوگان حمل‌ونقل تاکسی شهری به زائران اربعین حسینی، ابراز داشت: به دلیل زائران فراوانی که برای برگزاری مراسم پرشور اربعین سالار شهیدان از اقصی نقاط کشور راهی غرب کشور و شهر کرمانشاه می‌شوند، وظایف ناوگان حمل‌ونقل عمومی به‌خصوص ناوگان تاکسی شهری دوچندان می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: به‌منظور خدمت‌رسانی مطلوب‌تر به زائران اربعین، اکیپ‌های گشت مشترک متشکل از بازرسان سازمان تاکسیرانی، نماینده اداره تعزیرات حکومتی، بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان و همچنین پلیس راهور برای نظارت ویژه‌بر پایانه‌ها و پایانه‌های مسافربری در خصوص نحوه خدمات‌رسانی تاکسی‌ها تشکیل‌شده است.

مدیرعامل تاکسیرانی کرمانشاه تصریح کرد: با تشکیل گشت مشترک سازمان تاکسیرانی و پلیس راهور و هماهنگی با دستگاه قضائی، با خودروهای بدون هویت که در این ایام در پایانه‌ها ایجاد مزاحمت می‌کنند برخورد خواهد شد.

سلیمانی اعلام داشت: تعداد 10 دستگاه تاکسی ون با علائم مشخصه جهت جابجایی زائران عتبات عالیات در داخل شهر به مدت 12 روز در مکان‌هایی که معاونت خدمات شهری تعیین نموده مستقرشده‌اند و همچنین تعداد 4 دستگاه تاکسی نیز با عنوان «تاکسی راهنما» در میدان امام حسین (ع) و میدان امام خمینی (ره) و پایانه شهید کاویانی جهت راهنمایی زائران مستقرشده‌اند.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی کرمانشاه از حضور و استقرار امداد تاکسی رایگان جهت ارائه خدمات به زوار عتبات عالیات به‌صورت آماده‌باش در میدان آزادی شهر کرمانشاه خبر داد و گفت: چندین تخته بنر با مضمون خیرمقدم به زائرین عتبات عالیات و معرفی خدمات امداد تاکسی در پایانه‌های مسافربری و میدان‌ها شهر نصب‌شده است.