سرپرست اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان کاشان گفت: روزانه 4000 نفر در دو موکب آستان مقدس امامزاده سلطانعلی بن باقر(ع) مشهد اردهال و امامزاده ولی بن موسی الکاظم(ع) راوند کاشان در کربلا اسکان داده می شوند.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین اصغر توسلی بیان کرد: دو موکب توسط آستان مقدس امامزاده سلطانعلی بن باقر(ع) مشهد اردهال و امامزاده ولی بن موسی الکاظم(ع) راوند کاشان در کربلا برای پذیرایی از زائران اربعین حسینی با ظرفیت اسکان 4000 نفر در روز  برپا شده اند.

وی در ادامه افزود: روزانه هر کدام از این موکب ها به صورت جداگانه میزبان 2000 نفر از خواهران و برادران جهت اسکان و استراحت آماده شده اند همچنین در هر وعده نیز توسط هر موکب 2000 پرس غذای گرم توزیع می شود.

حجت الاسلام و المسلمین توسلی بیان داشت: برنامه های فرهنگی و توزیع میان وعده نیز از جمله اقداماتی است که توسط این موکب ها به زائران حسینی به صورت شبانه روزی ارائه می شود.

سرپرست اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان کاشان گفت: همچنین در این موکب ها پزشکان و پرستاران نیز حضور دارند که به صورت داوطلبانه به زائران حسینی خدمات پزشکی ارائه می کنند.