فرمانده انتظامی شهرستان میناب از دستگیری عامل برداشت غیرمجاز اینترنتی در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، سرهنگ «محمدرستمی» گفت: در پی شکایت یکی از شهروندان مینابی مبنی بر برداشت غیرمجاز از حساب بانکی‌اش، پیگیری موضوع در دستور کار کارشناسان پلیس فتای شهرستان میناب قرار گرفت.

وی افزود: در بررسی های بعمل آمده مشخص شد مبلغ 1میلیون و 300 هزار ریال طی چندین عملیات بانکی بصورت پرداخت قبض از حساب شاکی برداشت شده است.

وی ادامه داد: پس ازتحقیقات تخصصی و فنی سرانجام متهم شناسایی وبا هماهنگی مقام قضائی در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر و در بازجوئی های تکمیلی به بزه انتصابی اعتراف کرد.

این مسئول انتظامی تصریح کرد: در ادامه بررسی پرونده مشخص شد شاکی جهت خرید ماهی به بازار ماهی میناب آمده و کارت عابر بانک اش را به متهم داده تا برایش از دستگاه عابر بانک پول برداشت کند که متهم در حین برداشت وجه، رمز دوم کارت را فعال نموده و به مدت بیش از یک سال اقدام به خرید شارژ از کارت شاکیه کرده است.

فرمانده انتظامی شهرستان میناب خاطرنشان کرد:متهم پس از تکمیل پرونده به مراجع قضائی اعزام و از آن طریق روانه زندان شد.

سرهنگ رستمی در پایان از شهروندان خواست هشدارهای انتظامی را در خصوص استفاده از اینترنت و همچنین فضای مجازی را جدی بگیرند و از در اختیار قراردادن اطلاعات کارت های بانکی خود به افراد غیر معتمد خودداری کنند.